Grydcon 2023. Druga edycja festiwalu gier planszowych. Program, bilety

plakat wydarzenia Grydcon

Wspólnie z jednym z organizatorów – GRYdułtowy, zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Grydcon 2023. Impreza, z grami planszowymi w roli głównej, odbędzie się w drugiej połowie września w Rydułtowach (woj. śląskie).

Podczas Festiwalu będziecie mieli okazję zagrać w najpopularniejsze oraz poznać najnowsze gry planszowe. Będzie to też doskonała okazja, żeby przeżyć niezapomnianą przygodę z RPG i zmierzyć się z innymi graczami w turniejach.

Grydcon 2023. Program imprezy

  • Strefa prototypów – Swoje miejsce odnajdą tu między innymi autorzy gier planszowych, którzy na strefie prototypów będą mogli pokazać swoje projekty.
  • Wystawcy – Oczywiście nie zabraknie też stoisk Wydawców, którzy prezentować będą swoje nowości. A jak coś wpadnie Wam w oko to będziecie mogli u nich zakupić wybrany tytuł.
  • Strefa sportowa – Jeśli pomiędzy grami potrzebujecie trochę aktywności, to podczas festiwalu dostępna będzie strefa sportowa, w której czekać będą na Was Futbol Stołowy i Carrom.
  • Turnieje – Osoby lubiące rywalizacje odnajdą się natomiast w strefie turniejowej, podczas przygotowanych przez organizatora turniejów w Neuroshimę HEX, Futbol Stołowy, Wirusa i Azula. Na zwycięzców czekają rewelacyjne nagrody!
  • Od serca – Gry bez prądu łączą ludzi i pewnie dlatego tak popularnymi podczas wszystkich festiwali są akcje krwiodawstwa. Od tego roku również podczas Grydconu będzie taka możliwość. Akcja trwać będzie od 9:00 do 13:00 i rozpocznie się na godzinę przed rozpoczęciem festiwalu, dzięki temu będziecie mogli skorzystać z wszystkich atrakcji, które na Was czekają.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Festiwal gier planszowych w Suwałkach. Mroźna Brama zaprasza już po raz szósty

Grydcon 2023. Bilety, kiedy i gdzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *