Robinson Crusoe – Edycja Kolekcjonerska. Czy zagramy jeszcze w tym roku?

Robinson Crusoe – Edycja Kolekcjonerska - okładka gry

W najnowszej aktualizacji kampanii gry Robinson Crusoe – Edycja Kolekcjonerska pojawił się harmonogram najbliższych działań. Jest on związany z konkretnymi zobowiązaniami fabryki dotyczącymi terminu realizacji produkcji.

Informacje są o tyle istotne, że realizacja zakończonej wiosną 2021 roku kampanii na platformie Gamefound znacząco się wydłużyła i gracze mocno się niecierpliwią. Nowe wieści napawają jednak dużym optymizmem.

Robinson Crusoe – Edycja Kolekcjonerska

Po rozmowach z fabryką ustalono, że do końca września cały nakład gry zostanie wyprodukowany. Potem potrzebnych będzie kilka tygodni na transport z Chin. Z kolejnej aktualizacji, która pojawi się za miesiąc, dowiemy się dokładniej, w jakich terminach Robinson dotrze do poszczególnych krajów i kontynentów. Wszystko jednak wskazuje na to, że nastąpi to jeszcze jesienią.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Black Rose Wars: Duel – Lex. Przedsprzedaż polskiej edycji od Czacha Games

Wydawnictwo Portal Games zdecydowało się też zmienić sposób wysyłek do wspierających w porównaniu do tego, co było oferowane w kampanii. Dzięki temu gry mają dotrzeć szybciej, a gracze nie zostaną obciążeni dodatkowymi opłatami.

Aplikacja do Robinsona

Robinson Crusoe – Edycja Kolekcjonerska - aplikacja Zakończone zostały również prace nad robinsonową aplikacją. Zostanie ona udostępniona wraz z rozpoczęciem wysyłek gry.

Mając więcej czasu na jej rozwój Portal Games Digital dorzucił więcej funkcji: efekty dźwiękowe i muzykę w tle, tryb dla początkujących, tryb przypominający o poszczególnych etapach danej fazy gry, wszystkie karty wydarzeń i przygód z gry podstawowej.

Pełna treść aktualizacji (w języku angielskim) znajduje się tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *