Pagan: Tajemnica Roanoke. Premiera polskiej edycji od Lucky Duck Games jeszcze w tym roku [AKTUALIZACJA]

Pagan - front pudełka

Wydawnictwo Lucky Duck Games podczas wywiadu na naszym kanale YouTube podzieliło się informacjami dotyczącymi bardzo wyczekiwanej gry pt. Pagan: Tajemnica Roanoke. Gra ma ukazać się jeszcze w tym roku, co z pewnością jest dobrą informacją dla wszystkich oczekujących tego tytułu.

Pagan: Tajemnica Roanoke. Opis gry, zasady, premiera

Pagan to gra przeznaczona dla 2 graczy, w której musimy się wcielić w wiedźmę lub łowcę czarownic. Wiedźma wygrywa, gdy uda jej się przeprowadzić rytuał i pozbawić życia trzech niewinnych wieśniaków. Łowca wygrywa, jeśli zabije czarownicę lub ujawni jej prawdziwą tożsamość. Każda z postaci dysponuje talią 50 kart, mając do swojej dyspozycji różne zasoby, które mogą pomóc w wygranej. Ponure grafiki na kartach wprowadzą nas w klimat tej gry. Szybko odnajdziemy się w roli czarownicy albo łowcy, i z łatwością rozpoczniemy grę dedukcji i blefu.

Informacje pudełkowe:

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zbierajcie ekipę na granie. Kolejne dodatki do Massive Darkness 2 są już w transporcie!

Oprócz podstawowej wersji gry w wersji polskiej ukażą się również dodatki: Za palisadą, Podstępy, Bliskie spotkania, Dawne próby i Przodkowie oraz maty do gry. Zarówno gra podstawowa, jak i wszystkie dodatki będą do odbioru w fabryce w II połowie października (między 10 a 20 października). Oznacza to premierę w grudniu, prawdopodobnie w II jej połowie

Wielu szczegółów dotyczących polskiego wydania gry Pagan: Tajemnica Roanoke dowiecie się z naszego niedawnego wywiadu z przedstawicielem wydawnictwa Lucky Duck Games:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *