Niezbadana Planeta od Portal Games. Nowy materiał na naszym kanale YouTube

Niezbadana Planeta - miniaturka promująca materiał video

Na naszym kanale YouTube pojawił się kolejny materiał. Tym razem przygotowaliśmy film o grze Niezbadana Planeta, która swoją premierę mieć będzie już 14 września. W swojej prezentacji Patrycja opowiedziała o zasadach gry oraz podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, wskazując plusy i minusy.

Niezbadana Planeta. Opis gry, zasady, cena

Niezbadana Planeta - elementy gryZbuduj Planetę z “tetrisowych” kształtów, zoptymalizuj silnik swojej asymetrycznej Planety i Korporacji, zbieraj Meteoryty planetarnym Łazikiem i pokonaj sąsiednie Planety w rywalizacji o cele!

W Niezbadanej Planecie każdy gracz ma swoją Planetę do odkrycia i Korporację do rozwinięcia. W ruch idą “tetrisowe” kafelki, których dostęp reguluje sprytny, obrotowy podajnik. Każde umieszczenie kafelka na Planecie pomaga zbudować planetarny silnik generujący punkty zwycięstwa.

Wydanie polskie gry podstawowej zawiera obrotowy podajnik kafli, plastikowe figurki Łazików, drewniane znaczniki Kapsuł i Meterorytów oraz jednowarstwowe planszetki Korporacji. Możesz rozwinąć swój egzemplarz gry do wersji kickstarterowej dokupując dodatek Zestaw Ulepszeń, w którym znajdziesz dodatkowych 6 Planet, 2 Korporacje i trójwarstwowe planszetki dla wszystkich Korporacji.

Informacje pudełkowe:

  • Liczba graczy: 1-6
  • Czas gry: 60-80 min
  • Wiek: 10+
  • Profil gry na BGG
  • Sugerowana cena detaliczna: 299,95 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *