MLEM. Space Agency oraz Klink. Rebel szykuje polskie wersje

MLEM, Klink - zapowiedź Rebel

Oba tytuły już wcześniej przewinęły się w angielskich ogłoszeniach Rebel Studio. Tym razem mamy oficjalną zapowiedź polskich wersji gier MLEM oraz Klink od wydawnictwa Rebel.

MLEM. Space Agency

Przejmij ster kosmicznej rakiety, sięgnij gwiazd lub zaufaj swojemu kociemu instynktowi i wyskocz, zanim wszystko stanie w płomieniach. To zacięty wyścig, pełen szaleństw napędzanych kocimiętką i rakietami.

MLEM to rodzinna gra planszowa autorstwa Reinera Knizii. Jest rok 2075. Władzę nad Ziemią przejęły… koty. Teraz skierowały swój wzrok w przestrzeń kosmiczną. Wcielamy się w koty, które wyruszają na podbój kosmosu. W grze wykorzystano mechaniki dice rolling i push your luck.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: „Touch it!” – nowa seria gier od wydawnictwa Muduko

Premiera zaplanowana jest na styczeń 2024 r.

Klink

Karcianka, której autorami są Damian Syta i Darrell Cannon. Główne mechaniki to drafting i push your luck.

Talia składa się z kart o wartości od -5 do 10. W swojej turze dobieramy 2 karty, patrzymy na jedną z nich i decydujemy: zostawiamy sobie czy przekazujemy innemu graczowi. Można kontynuować proces oferowania kart kolejnym osobom.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Piramido i Turing Machine. Dwie premiery Lucky Duck Games

Kiedy gracz ma przed sobą 10 kart kończy się runda. Po ich odsłonięciu karty z tą samą wartością znoszą się wzajemnie. Wygrywa osoba z najniższym wynikiem.

Premiera zaplanowana jest na przełom I/II kw. 2024 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *