Dziś premiera Tracks. To gra detektywistyczna, której zasad nauczysz się w minutę

zawartość pudełka gry Trucks

– W Tracks trzeba być czujnym, uważnym, sporo widzieć, jeszcze więcej słyszeć. Ale satysfakcja z rozwiązania sprawy ogromna! – zachwala Wojciech Chmielarz, popularny autor kryminałów. Gra, która została wydana pod patronatem m.in. Planszowych Newsów i Radia Eska, ma dziś swoją premierę.

Dźwiękowa gra detektywistyczna, czyli jaka?

Na czym polega „dźwiękowość” Tracks? Rozgrywka rozpoczyna się od wysłuchania przebiegu sprawy na powiązanej z grą aplikacji. Trzeba zwracać uwagę na każdy, nawet najmniejszy dźwięk, bo to właśnie on może być decydujący w śledztwie. Do gry dołączony jest samochodzik policyjny, który dostępny jest tylko przy zakupie tytułu w sklepie Muduko.

Tracks uczy logicznego myślenia, łączenia faktów, wyciągania wniosków, uważności, koncentracji i pobudza zmysł słuchu. O tym, czego jeszcze uczą gry planszowe i dlaczego warto w nie grać, piszemy więcej tutaj: Dlaczego warto grać w gry planszowe? Mamy na to 15 dowodów.

Gra Tracks. Zasady, instrukcja

zawartość pudełka gry TracksTracks to gra idealna zarówno do grania solo, jak i kooperacyjnie – w większej grupie. W pudełku gry znajduje się 15 scenariuszy, które wprowadzają graczy w sprawy o różnym stopniu trudności. Co ważne, wydawca zapewnia że zasad tej planszówki można nauczyć się dosłownie w minutę.

Aby zacząć grę:

  1. Zapoznaj się z folderem policyjnym,
  2. pobierz bezpłatną aplikację na telefon (Android | iOS)
  3. przygotuj słuchawki,
  4. rozłóż mapę.
  5. jesteś gotowa / gotów do rozpoczęcia swojej pierwszej sprawy

Informacje pudełkowe:

Gra Tracks. Zawartość pudełka

W pudełku z grą znajduje się folder policyjny, arkusz z zasadami i 15 scenariuszy – akt spraw, a także plan miasta Siren Bay z podziałem na 9 rejonów. Gracze do dyspozycji dostają także 55 kart monitoringu i ulotkę turystyczną o mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *