Dinokalipsa: Koszmarne randki. Premiera dodatku od wydawnictwa Rebel

Dinokalipsa: Koszmarne randki - pudełko

Za sprawą wydawnictwa Rebel do sprzedaży trafił właśnie kolejny dodatek do gry Dinokalipsa. Jego tytuł to Dinokalipsa: Koszmarne randki. Dodatek jest już dostępny w szerokiej dystrybucji.

Dinokalipsa: Koszmarne randki. Opis, premiera, cena

Wiesz, co jest gorsze od spadającego meteorytu? Pierwsza randka. Zwłaszcza jeśli przychodzisz na nią tylko Ty, bo druga osoba postanowiła Cię wystawić. Chociaż z drugiej strony może to nawet lepsza opcja niż spotkać na swojej drodze żerozaura, który w kółko gada, że chciałby Cię schrupać, albo usłyszeć słynne „zostańmy przyjaciółmi”.

Dinokalipsa: Koszmarne randki to rozszerzenie wprowadzające 54 zupełnie nowe karty z katastrofami (i nie tylko!), które zabiorą Cię do krainy żenujących wspomnień. Zakochaj się bez wzajemności, daj się złowić na nieprawdziwe zdjęcie i spotkaj się z dinozaurem, który zbyt szybko mówi „Kocham Cię!”. Oj, niezręcznie…

Informacje pudełkowe:

Dodatek jest już dostępny w szerokiej dystrybucji, zarówno w sklepie wydawcy jak i sklepach z grami planszowymi. Sugerowana cena detaliczna wynosi 69,95 zł.

POLECAMY TAKŻE: Ekosystem 2 – Rafa Koralowa. Nowa zapowiedź od Naszej Księgarni

Czym jest Dinokalipsa?

To strategiczna gra karciana twórcy Odjechanych Jednorożców! Podczas zabawy jesteś dinozaurem, a życie co chwilę daje Ci w kość. Zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby uniknąć katastrof naturalnych, drapieżnych i emocjonalnych, wymijając przy tym meteoryty i, tak jak w prawdziwym życiu, zapewne poniesiesz porażkę. Ale nie poddawaj się, bo pierwszy dinozaur, który zdobędzie 50 punktów (albo ostatni dinozaur w grze), zwycięży!

Informacje pudełkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *