Barrage otrzyma nowe mapy! Duel i The Colorado Connection już wkrótce

Barrage

Wydawnictwo Cranio Creations poinformowało o dwóch kolejnych dodatkach do gry Barrage, które najprawdopodobniej pojawią się w przyszłym roku.

Barrage: New Lands – Duel. Co wnosi?

 BarrageBarrage: New Lands – Duel to rozszerzenie wprowadzi do gry nową mapę, która została zaprojektowana specjalnie dla dwóch graczy. Wprowadzi ona też nową mechanikę usprawniającą rozgrywkę we dwoje.
Ciekawą opcją będzie to, że w Barrage Duel zagramy na dwa sposoby. Możemy użyć nowej mapy, by w wyzwaniach dla dwóch graczy móc bardziej rywalizować lub dodatkowo dołożyć inne dodatki. Ta druga opcja zmieni zasady gry!
Plansza Pojedynku doda trzy warunki, które będą różne w każdej grze, a będzie można o nie rywalizować z przeciwnikiem. Pod koniec rundy osoba, która dany warunek spełni najlepiej, przesunie licznik w swoją stronę. Pamiętajmy, żeby zrobić wszystko, by przeciwnik nie zdobył przewagi.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Kings of Chicago. Ruszyła przedsprzedaż gry od Bored Games

The Colorado Connection. Drugie rozszerzenie

BarrageBarrage: New Lands – The Colorado Connection to rozszerzenie zawierające specjalną mapę, która została osadzona na obszarze Nilu i zawiera nową mechanikę – mosty.
Dodatkowo dostaniemy kilka nowych elementów – miejsca budowy mostów i obszary osad produkcyjnych.
Rzeki, które zostały ukazane na mapie, przepływają przez głębokie wąwozy, dzięki czemu stanowią zauważalne bariery geograficzne między określonymi strefami. Budowa mostów na szczycie zapór ułatwi komunikację pomiędzy osiedlami produkcyjnymi każdej ze stref. Z drugiej strony nie będziemy mogli dłużej rozbudowywać zapory, więc musimy dobrze przemyśleć ich wzniesienie.

Produktywne Osady są nowymi polami akcji (4 w terenie górskim, 3 na wzgórzach, 3 na równinach), a uruchomić je możemy przez rozmieszczenie odpowiedniej liczby inżynierów. Aktywacja tych pól wiązać się będzie z opłaceniem odpowiedniego kosztu, który zależeć będzie od obecności (lub nie) Mostów na trasie od Placu Budowy (znajdującego się przy lewej krawędzi na obszarach Gór i Równin oraz po prawej stronie na obszarze Wzgórz) do Produktywnej Osady, którą chcielibyśmy aktywować.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

SPRAWDŹ TEŻ: Beyond the Sun wraz z dodatkiem już w przedsprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *