Alicja w Krainie Czarów – kolejny bajkowy tytuł zapowiedziany przez wydawnictwo Granna

Alicja w Krainie Czarów

Wydawnictwo Granna, które wydaje pięknie ilustrowane gry na podstawie bajek i baśni, ostatnio zapowiedziało nowy tytuł. Alicja w Krainie Czarów idealnie wpasuje się do tego portfolio. 

Alicja w Krainie Czarów. Krótki opis i zasady

Wszyscy przebywający w Krainie Czarów się gdzieś śpieszą. My również będziemy musieli jak najszybciej przemierzyć tą niesamowitą krainę, po drodze zdobywając pyszne ciasteczka. Na planszy znajdziemy też magiczne pola, ale powinniśmy korzystać z nich mądrze.

W trakcie rozgrywki wcielimy się w jedną z postaci z Alicji w Krainie Czarów, a naszym celem będzie zebranie jak największej liczby ciastek. W swojej turze posiadamy na ręce trzy karty, a zagrać możemy tylko prawą lub lewą z nich. Wszystko po to, by móc się poruszyć. Środkowa karta dostępna będzie w kolejnej turze, dzięki czemu mamy szansę na planowanie swoich ruchów. Musimy jednak uważać na pola specjalne, np. Królicza nora, która posiada specjalny sposób ucieczki. Pamiętajcie, tylko żeby spróbować szczęścia i zachować zdrowy rozsądek w trakcie przemierzania Krainy Czarów.

SPRAWDŹ TEŻ: ANI BEE, ANI MEE… nowa propozycja od Granny dla najmłodszych graczy i ich rodzin

Premiera gry zapowiedziana jest na 8 września 2023 roku.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *