Bandido w nowym pudełku!

pudełka gry Bandido - nowe i poprzednie

Bandido wkrótce w sprzedaży w nowym pudełku od IUVI Games. Bandida też się pojawi!

Gra karciana Bandido. Opis i nowe pudełko

O tym, że wydawnictwo IUVI Games przejmuje wydawanie małych, ale sprytnych gierek wydawnictwa Helvetiq dowiedzieliście się już jakiś czas temu podczas wywiadu Piotrka z cyklu „Piotrek pyta…”. Jedną z najbardziej znanych gier tego wydawnictwa jest Bandido.

Jest to prosta gra karciana, w której dokładamy karty w taki sposób, aby uniemożliwić ucieczkę tytułowego Bandido. Brzmi banalnie? Może nawet nudno? Wcale tak nie jest! Wystarczy raz zagrać i sami zobaczycie, że nie tak łatwo powstrzymać ucieczkę bandyty.

Rozmowy live z cyklu „Piotrek pyta…” odbywają się we wtorki na naszym kanale na YouTube. Gośćmi Piotrka są przedstawiciele wydawnictw, recenzenci, twórcy gier i inne znane nazwiska ze świata planszówek. Zobacz ostatnie nagrania >>

Na zdjęciu możecie zobaczyć nowe pudełko gry. Wydawnictwo zmieniło rozmiar na bardzie standardowy, aby pasowało do innych pudełek na Waszych półkach. W środku znajdziecie talię podzieloną na dwie części. Jeżeli jesteście wielbicielkami i wielbicielami „kobiecej” wersji tej gry, to wydawnictwo potwierdziło, że Bandida również się pojawi.

Informacje pudełkowe:

  • liczba graczy: 1-4
  • czas rozgrywki: 10-15 min.
  • wiek: 6+
  • link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *