Planszowa GDArena 2023 – nowa impreza planszówkowa na mapie Trójmiasta

Planszowa GDArena, październikowe wydarzenie organizowane przez wydawnictwo Rebel

Macie już plany na pierwszy pełny weekend października? Jeśli nie, to wydawnictwo Rebel właśnie poinformowało, że w dniach 7-8 października 2023 na Polsat Plus Arena Gdańsk odbędzie się Festiwal Gier Planszowych – Planszowa GDArena 2023. A wszystko z okazji przypadającego na 10.10.2023 Dnia Gier Planszowych!

Planszowa GDArena 2023

Wydawnictwo Rebel, który jest jednym z organizatorów wydarzenia, który odbędzie się w październiku w Gdańsku, zaprasza na dwa dni pełne emocji i niezapomnianych doświadczeń, które czekają na Was w czasie trwania pierwszej edycji festiwalu gier planszowych Planszowa GDArena.

Ta impreza z atrakcjami dla całej rodziny zostanie zorganizowana z okazji zbliżającego się święta – Dnia Gier Planszowych 10.10.2023 roku.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Galaktikon 2023. Bilety, ceny, program

Co zastaniemy na miejscu?

Organizatorzy zadbają, żeby każdy znalazł w trakcie wydarzenia coś dla siebie. W programie znajdziecie wypożyczalnie z gramy planszowymi, w której będzie około 1500 nowoczesnych gier z ponad setką stołów w gralni.

Ponadto na miejscu będzie również strefa RPG, a w niej będziecie mogli poszerzyć horyzont, grając w gry fabularne. Jeśli jednak wolicie wrażenia okołoteatralne, będziecie mogli wziąć udział w krótkich grach typu LARP.

Dodatkowo znajdziecie też stoiska pokazowe, a wśród nich kolekcjonerskie gry karciane (Star Wars: Unlimited), szybkie zręcznościówki (KLASK), escape roomy (SideQuest) czy gry imprezowe (MLEM:
Space Agency). Na dokładkę każdy, kto odwiedzi festiwal i weźmie udział w konkursie obiegówkowym i mieć szanse zdobyć cenne nagrody.

Więcej atrakcji

Na większości festiwali pojawia się możliwość zakupu gier i akcesoriów planszówkowych w bardzo dobrych cenach, ale nie tylko. O Wasze brzuchy zadbają food trucki, a humor najmłodszych jeszcze bardziej poprawią dmuchańce. Jeśli jednak będziecie chcieli dodatkowo komuś pomóc, to w specjalnym ambulansie Krewnych Pyrkonu będziecie mogli oddać krew.

SPRAWDŹ TEŻ: Boardmania 2023. Lublin zaprasza na darmowy 2-tygodniowy konwent z grami. PROGRAM

Planszowa GDArena. Informacje podstawowe

Cena:

  • Impreza jest bezpłatna, ale parking płatny.

Gdzie:

  • Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk

Kiedy:

  • 7 października 2023 (sobota) – 12:00-20:00
  • 8 października 2023 (niedziela) – 10:00-18:00

Organizatorzy:

  • Rebel
  • Arena Gdańsk Operator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *