Story Cubes: Psi Patrol, nowa gra od wydawnictwa Rebel już w przedsprzedaży

nowa gra kościana Story Cubes: Psi Patrol od Rebel

Wydawnictwo Rebel.pl uruchomiło właśnie przedsprzedaż kolejnej gry z serii Story Cubes – Psi Patrol. Dzięki temu razem z pieskami przeniesiemy się do Zatoki Przygód.

Story Cubes: Psi Patrol. Opis i zasady

W tej grze kościanej znajdziemy 9 kości, a na każdej inny obrazek. Rzucamy wszystkimi i zaczynamy opowieść… „Pewnego razu w Zatoce Przygód…” i dalej przy pomocy obrazków wyrzuconych na kościach będziemy tworzyć własną opowieść, w której ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
Najlepiej jest zacząć od kości z obrazkiem, który jako pierwszy rzucił nam się w oczy i podzielić je w grupy po trzy.
INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:
  • Liczba graczy: 1+
  • Czas gry: 10 minut
  • Wiek: 4+
  • Link do strony wydawcy

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Wyspy Tukana: Prom. Dodatek do popularnych Tukanów zapowiedziany. Co z dodrukiem gry podstawowej?

Psi Patrol. Czym jest?

Ta bajka dla najmłodszych, a właściwie serial, pokazuje przygody sześciorga bohaterskich piesków, a są to Chase, Marshall, Rocky, Zuma i Skye, które pod przywództwem chłopca o imieniu Ryder pomagają mieszkańcom Zatoki Przygód. Nie są to jednak jedyne pieski należące do drużyny. W późniejszym czasie do Załogi dołączą między innymi Tracker i Everest.

Wśród postaci mieszkających w Zatoce Przygód są również Pani Burmistrz i jej kura Chicaletta, Katie i jej kotka Cally, Kapitan Turbot, Pan Porter i jego wnuk Alex. W trakcie odcinków pojawiają się również inne pieski i mieszkańcy.

Czarny charakter

W większości filmów pojawia się czarny charakter. Tutaj też go znajdziemy. Jest nim Burmistrz Humdinger i jego Kocia Załoga będąca odpowiednikiem piesków. Prawie w każdym odcinku burmistrz Mglistej Osady czegoś zazdrości Zatoce, a wówczas stara się zrobić wszystko, by uzyskać coś dla siebie. I jak to z zasady bywa, nasi bohaterowie będą chcieli zapobiec jego „akcjom”, a to wszystko jest dla nich dodatkowym obowiązkiem (głównym jest pomoc mieszkańcom).

Obecnie dostępne są oczywiście gry, zabawki, ale przede wszystkim serial i filmy krótkometrażowe, ale i film kinowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *