Spy Guy Zimowa Przygoda. Nowa część detektywistycznej gry dla dzieci

Spy Guy Zimowa Przygoda - okładka gry dla dzieci od Trefla

Psi detektyw, bohater gier wydawnictwa Trefl, znów jest na tropie zbrodni. W Spy Guy Zimowa Przygoda ma do rozwiązania sprawę związaną ze świętami bożonarodzeniowymi. 

Nowa, zimowa część to samodzielna gra. Można ją jednak połączyć z pierwszą częścią Spy Guy, aby sobie wydłużyć oraz urozmaicić rozrywkę.

Spy Guy Zimowa Przygoda

Spy Guy Zimowa Przygoda - komponentyW Treflikowie trwa już przedświąteczna gorączka, jednak Spy Guy ma do rozwiązania kolejną sprawę. Musi jak najszybciej powstrzymać Berta, zanim ten dotrze do swojej maszyny i za jej pomocą ukradnie wszystkie bombki z Treflikowa. Czy Spy Guy wystarczająco szybko znajdzie poszlaki, które naprowadzą go na trop Berta?

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Parki: Dzika Przyroda. Drugi dodatek do Parków dostępny miesiąc wcześniej

Druga część przygód psiego detektywa to świetne wprowadzenie najmłodszych graczy w świat gier kooperacyjnych i na spostrzegawczość. Wcielacie się w postać Spy Guya, który strzeże prawa w mieście Treflikowo. Musicie znaleźć jak najwięcej poszlak poukrywanych w całym miasteczku. Im więcej
ich odnajdziecie, tym szybciej Wasz pionek dogoni uciekającego złodzieja. Znalezione przedmioty zaznaczacie kolorowymi bombkami.

Za obie części gry Spy Guy odpowiedzialny jest polski projektant – Mariusz Majchrowski

Na stronie wydawnictwa można zapoznać się z polską wersją instrukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *