Sleeping Gods: Primeval Peril. Dodatkowa kampania do Uśpionych Bogów w głębi dżungli

Sleeping Gods Primeval Peril - okładka gry

Red Raven Games zapowiedział wydanie detalicznej wersji Sleeping Gods: Primeval Peril. To prawdziwy hot news dla fanów gry Uśpieni Bogowie.

Po raz pierwszy ten tytuł oferowano jako darmową grę print&play dla wszystkich wspierających Sleeping Gods na platformie Kickstarter. Teraz, w poprawionej wersji, trafi do sprzedaży detalicznej.

Sleeping Gods: Primeval Peril

Sleeping Gods Primeval Peril - zawartość gryTytuł będzie oparty na tych samych mechanikach i osadzony w tym samym świecie, co Uśpieni Bogowie. Primeval Peril to krótka, samodzielna kampania dla jednego lub dwóch graczy, ale również z wariantem dla 3-4 graczy. Fabularnie przeniesiemy się nad niebezpieczną rzeką, która wije się przez bujną dżunglę.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Uśpieni Bogowie: Odległe Niebo. Kiedy polska wersja trafi na nasze stoły?

Nowa wersja tego rozszerzenia została poprawiona i rozbudowana o dodatkowe historie i zadania. Ma też usprawnioną rozgrywkę oraz atlas z nowymi mapami.

Wstępne komponenty:
▪️ ponad 120 kart, podręcznik przygód, atlas, 20 tekturowych żetonów, 25 żetonów obrażeń, 20 żetonów mocy, 5 plansz postaci, 1 karta łodzi i podstawka, arkusze map kampanii, 1 kość walki

Uśpieni Bogowie. Videoinstrukcja

Uśpieni bogowie to kampanijna gra narracyjna od wydawnictwa Lucky Duck Games. Jak dokładnie przebiega rozgrywka dowiecie się z materiału Agaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *