Sierpniowe przedsprzedaże w Portalu: Niezbadana Planeta i Gildia Kupców

Sierpniowa przedsprzedaż Portalu

Wydawnictwo Portal Games wróciło z urlopu i od razu wystartowało z sierpniowymi przedsprzedażami. W puli znalazła się Niezbadana Planeta z Zestawem Ulepszeń oraz Gildia Kupców do Neuroshimy Hex.

Początek przedsprzedaży oznacza równocześnie, że wszystkie te tytuły będą miały premiery już bardzo niedługo. Wedle aktualnego planu – we wrześniu 2023 r.

Niezbadana Planeta

Niezbadana planeta - zawartość, komponentyJeden z głośniejszych tytułów wydanych na Kickstarterze. Na naszej planecie skończyły się zasoby i jesteśmy zmuszeni do przeprowadzki. Odkryliśmy różne planety i wysłaliśmy nasze łaziki, aby przetestować ich środowisko z nadzieją na kolonizację.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Gra Sowy. Senna seria wzbogaci się o nowy tytuł z pięknymi ilustracjami

W Niezbadanej Planecie każdy gracz ma swoją Planetę do odkrycia i Korporację do rozwinięcia. W ruch idą “tetrisowe” kafelki, których dostęp reguluje sprytny, obrotowy podajnik. Każde umieszczenie kafelka na Planecie pomaga zbudować planetarny silnik generujący punkty zwycięstwa.

SCD wynosi 299,95 zł.

Premiera zaplanowana jest na wrzesień 2023 r.

Kupując grę w sklepie wydawcy otrzymacie bonus: dodatkową, tajemniczą planetę Ignacego Trzewiczka.

Niezbadana Planeta. Zestaw Ulepszeń

Niezbadana planeta zestaw ulepszeńJest to dodatek, który pozwoli Wam ulepszyć grę podstawową do wersji Deluxe. Zestaw Ulepszeń dodaje 6 nowych Planet oraz 2 nowe Korporacje (wydrukowane na trójwarstwowych planszetkach o jakości z Kickstartera).

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Brzdęk! Katakumby – znamy datę premiery sklepowej

W pudełku znajdziesz też 6 trójwarstwowych planszetek Korporacji, którymi zastąpisz zwykłe planszetki zawarte w grze podstawowej, a także drewniany znacznik Strumienia.

SCD wynosi 199,95 zł.

Premiera zaplanowana jest na wrzesień 2023 r.

Kupując dodatek w sklepie wydawcy otrzymacie bonus: Zestaw plastikowych znaczników Kapsuł i Meteorytów

Gildia Kupców

To już siedemnasta dodatkowa armia do kultowej Neuroshimy Hex. Frakcja wprowadza nowy sposób patrzenia na dociąg żetonów – od teraz zamiast wybierać najgorszy żeton do odrzucenia, gracz musi zdecydować, który żeton pozwoli mu na najlepsze wykorzystanie specjalnej waluty – gambli.

SCD wynosi 39,95 zł.

Premiera zaplanowana jest na wrzesień 2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *