Podziemne Imperium, gra z budową silniczka w przedsprzedaży

Pudełko gry Podziemne Imperium

Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż gry Podziemne Imperium wydawnictwa Portal Games. Jak zwykle kupując grę u wydawcy możecie liczyć na dodatkowe bonusy.

Podziemne Imperium. Przedsprzedaż

Powoli kończą się wakacje, a wydawnictwa wracają z urlopów. Jak zwykle w piątek wydawnictwo Portal Games odpaliło przedsprzedaż. Tym razem otworzyła się możliwość zakupu nowej, samodzielnej gry w uniwersum Osadników. Autorem gry jest Tim Armstrong, którego możecie kojarzyć z takich tytułów jak Orbis czy Arkana Magii.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Uczta w Dolinie Hemlock. Galakta zapowiada dwa nowe dodatki do Horror w Arkham: Gra karciana

W grze wcielicie się w górników, którzy będą drążyć kopalnie, tworząc sieć połączeń. Kopalnie będziecie budować poprzez dokładanie kart na jednym z czterech poziomów. Każde dołożenie karty będzie uruchamiało reakcję łańcuchową akcji zawartych na kartach, które zdecydowaliście się dołożyć do swojej kopalni. Reakcja będzie kończyła się odpaleniem jednej z 3 akcji na Planszy Powierzchni. Akcje będą pozwalały Wam m.in. zbierać punkty, dokładać wózki czy wspinać się na torach postępu. Umiejętne dobieranie kart do budowy swojej kopalni przyniesie najwięcej punktów zwycięstwa na koniec gry.

Kupując grę w sklepie wydawcy otrzymacie w bonusie: 7 dodatkowych kart kopalni oraz kolejną Planszę Postępu.

Planowane SCD Podziemi to: 119,95 PLN

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *