Mamy nowe informacje na temat dodatków do gry Root od Portalu

Root dodatki

Root cieszy się ogromną popularnością wśród graczy, nie dziwi więc fakt, że wciąż powstają do niej nowe dodatki. Na jakim etapie są prace zapowiedzianych przez Portal rozszerzeń?

Root ma wielu fanów i na pewno wielu z nich z niecierpliwością czeka nowe dodatki do tej strategicznej gry od wydawnictwa Portal Games. Dobra informacja jest taka, że prace nad rozszerzeniami: Root: Riverfolk Hirelings, Underworld i Marauder są w toku.

Root Riverfolk Hirelings, Underworld i Marauder. Na jakim etapie produkcyjnym są dodatki?

Jak poinormowało wydawnictwo, na tę chwilę – złożone, pierwsze wersje dodatków trafiły do korekty co oznacza, że jak wszystko zostanie poprawione, rozpocznie się ich produkcja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brzdęk! Katakumby. Premiera nowego tytułu z serii Brzdęk! od Lucrum Games

Co wnoszą dodatki?

Wszystkie trzy dodatki: Riverfolk, Underworld i Marauder to zestawy sześciu różnych sojuszników / najemników, których można dodawać do rozgrywek na każdą liczbę graczy.

Przy mniejszym składzie osobowym – najemnicy dodają nowe elementy do mapy, zwiększając napięcie i dając więcej opcji taktycznych. Przy większej liczbie graczy – niektóre karty najemników będą przynosić nowe, specjalne zdolności.

Ponadto dodatek Root: Marauder Hirelings Pack & Hireling Box zawiera większe pudełko, do którego zmieścicie wszystkie nowe rozszerzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *