Century Korzenny Szlak będzie dodrukowany!

pudełko i elementy gry Century Korzenny Szlak

Wydawnictwo Cube Factory of Ideas poinformowało, że wyczekiwany dodruk gry Century Korzenny Szlak nadchodzi. Co więcej – jest już w transporcie.

Century Pierwsza część. Dodruk

Jeżeli szukacie prostych, ale ciekawych gier na początek swojej przygody z planszówkami, albo chcecie wprowadzić kogoś w to hobby to Century Korzenny Szlak jest jednym z tytułów, które warto wziąć pod uwagę. Bardzo długo czekaliśmy na jej dodruk, ale w końcu się udało. Wydawnictwo Cube Factory of Ideas tą radosną wieścią umiliło nam ten tydzień.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Orleans: The Plague. Niespodziewanie ukaże się trzeci dodatek do Orleanu

Wygląd gry Century Korzenny Szlak przygotowanej do rozgrywki
Wygląd gry Century Korzenny Szlak przygotowanej do rozgrywki

W grze będziemy starali się zbudować silniczek, który pozwoli nam jak najszybciej realizować cenne zamówienia na przyprawy. Będziemy zbierać kostki reprezentujące kurkumę, szafran, kardamon i cynamon. Następnie będziemy zwracać je do wspólnych zasobów, aby zdobyć karty zapewniające punkty zwycięstwa.

Gra reklamowana była jako zabójca Splendoru, ale pomimo pewnych podobieństw to jednak zupełnie inny tytuł, który warto poznać.

Gra stanowi pierwszą część trylogii, w skład której wchodzą jeszcze: Cuda Wschodu i Nowy Świat. Dla osób, które zwracają uwagę na wygląd, oryginalne wydawnictwo Plan B Games przygotowało Korzenny Szlak w wersji Golem Edition.

 

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 2-5
  • czas rozgrywki: 30-45 min.
  • wiek: 8+
  • link do BGG

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *