Misty Waters od Dragon S.C. dostępna na Tabletop Simulator

Misty Waters - pudełko

Jeżeli gra Misty Waters od Dragon S.C. znalazła się w Waszym kręgu zainteresowań i chcielibyście przyjrzeć się jej bliżej to mamy dla Was bardzo dobrą informację – gra znalazła się na Tabletop Simulator!

Misty Waters to gra przygodowa typu sandbox, oferująca graczom dużą dowolność w eksploracji świata, a także różnorodne drogi do zwycięstwa. Jeżeli chcecie przetestować tytuł, przed wsparciem na platformie Gamefound, to wydawca udostępnił ją Wam na Tabletop Simulator.

Misty Waters. Opis

„To nie jest gra o piratach” – taką informację otrzymaliśmy od twórców gry jako jedną z pierwszych. I chociaż piratów również możecie w grze napotkać, to faktycznie nie oni są w centrum Misty Waters. Gra to historyczna fikcja, czyli fikcyjna fabuła ma jak najlepiej oddawać realia drugiej połowy XVIII wieku.

Daleko na Morzach Południowych, a konkretnie na Morzu Mgieł, odkryto ostatni nieznany dotąd archipelag. Jednak miejsce od samego początku wydaje się podejrzane. Daleko od „ciepłych” szerokości geograficznych i w otoczeniu zimnych wód archipelag zdaje się być pokryty tropikalną dżunglą…

W Misty Waters gracze wcielają się w kapitanów szukających odmiany w swym dość monotonnym dotąd życiu. Wyruszając na morze, liczą na zajęcie dla siebie małej, przytulnej wysepki. Niestety dla nich szybko okazuje się, że archipelag wcale nie jest taki pusty jak mogłoby się wydawać. Przeszkodą do szczęścia może być tajna baza konkwistadorów, ogromne stworzenia przemykające tuż pod powierzchnią wód oraz dziwne zjawiska, które tam zdają się być na początku dziennym. A kiedy wiadomość o nowym archipelagu dociera dalej, do gry wchodzą również interesy wielkich potęg morskich.

To gra pełna kontrastów, gdzie zupełnie realne historyczne żaglowce, z tak samo realnym historycznym uzbrojeniem muszą stawić czoła zupełnie nieznanym i nie zawsze do końca realnym przeciwnościom.

Mechanicznie w grze można znaleźć zarządzanie ręką z elementami budowy talii, kontrolę obszarów, a także push your luck i dużo turlania kośćmi. Niemal każdy rzut można jednak modyfikować za pomocą kart akcji, żetonów doświadczenia albo dzięki umiejętnościom posiadanych oficerów.

Liczba graczy: 1 – 4
Czas gry: 120 – 300 minut
Wiek od: 12 lat

Misty Waters. Niezbędne linki

Jeżeli ciekawi Was ten tytuł to grę możecie wypróbować na wspomnianej platformie Tabletop Simulator .

Nie przegapcie! Kampania rozpoczyna się już za nieco ponad miesiąc na Gamefound.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *