Nadchodzi nowy tytuł w świecie Diuny: Imperium!

Dune: Imperium Uprising okładka gry
Dune: Imperium Uprising, właśnie zapowiedziana przez Dire Wolf Digital, to zupełnie nowy tytuł obok dobrze znanej Wam Diuny: Imperium, w Polsce wydanej przez Lucky Duck Games. 
 
 
Zapowiedź Dune: Imperium Uprising to świetna informacja dla wszystkich fanów Diuny: Imperium, która w Polsce została wydana przez Lucky Duck Games! Wiemy, że ta gra strategiczna cieszy się ogromną popularnością i niejeden fan Diuny czeka na kontynuacje tego tytułu.
Wydawnictwo Dire Wolf Digital właśnie zapowiedziało nie tyle dodatek, co zupełnie nową grę. Znajdziecie w niej wszystko to, co pokochaliście w pierwszym tytule!

Dune: Imperium Uprising. Opis

Dune: Imperium Uprising będzie samodzielną, nową grą, w której ponownie znajdziecie mechaniki budowania talii oraz worker placement.
Waszym zadaniem będzie równoważenie potęgi militarnej z intrygami politycznymi, wykorzystując przy tym nowe narzędzia w dążeniu do zwycięstwa.
Strona gry na BGG
 
Dodatkowo, nowy tryb dla sześciu graczy stawia drużyny przeciwko sobie w największej jak dotąd walce!
 

Kiedy premiera?

Data oficjalnej premiery nie została jeszcze podana. Ale świetna informacja jest taka, że wstępnie planowana jest ona jeszcze w tym roku!

Po takiej informacji, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na wieści od Lucky Duck Games o polskiej edycji!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *