Premiera trzech gier dla dzieci od Rebela. Na tapecie robaczki, kurczaczki i misie

Trzy gry planszowe dla dzieci od wydawnictwa Rebel

Dziś premierę mają trzy gry planszowe dla dzieci od wydawnictwa Rebel. Są to znane już na naszym rynku Gnaj robaczku! i Skubane kurczaki oraz nowość – Wyścig z misiem.

Gnaj robaczku! Który będzie najszybszy?

Gotowi, do biegu, start! Gnające robaczki już czekają w blokach startowych, gotowe, aby rozpocząć wyścig pod ogródkiem sąsiadów. Pozwól swoim robaczkom zniknąć w ziemi i spróbuj zgadnąć, który z nich będzie najszybszy. Jeśli twój robaczek capnie stokrotkę i truskawkę, jeszcze szybciej popędzi do mety. Ten robaczek, który wyłoni się z ziemi jako pierwszy, wygrywa.

[su_button url=”https://planszowenewsy.pl/tag/gry-rodzinne/” style=”soft” size=”8″ center=”yes” radius=”round” icon=”https://planszowenewsy.pl/wp-content/uploads/2022/11/cropped-274234136_1524445304608783_424927096718449967_n.jpg” id=”gry_rodzinne”]GRY RODZINNE – jeszcze więcej newsów[/su_button]

Skubane kurczaki muszą mieć dobrą pamięć

Na naszym podwórzu zazwyczaj jest bardzo spokojnie, ale… nie dziś! Zapanowało niesłychane zamieszanie, bo kurczaki wymyśliły nową zabawę wyścigi. Biegają po podwórzu co sił w nogach i zabierają sobie nawzajem pióra! Zwycięży kurczak, który jako pierwszy oskubie pozostałe kurczaki. Jednak szansę na wygranie w wyścigu ma tylko ten, kto dobrze zna wszystkie zakamarki podwórza. Jeśli zaś kurczak jest mało spostrzegawczy i ma słabą pamięć, inne w mig go oskubią z piór, zostawiając goły kuper!

Jest i nowość: Wyścig z Misiem

Nic nie stanie pomiędzy najlepszymi przyjaciółmi. Jak co roku mysz, koza i niedźwiedź ścigają się po polach. Po drodze zbierają smakowitą kukurydzę, chrupiącą kapustę i soczyste jagody. Stąpając jak niedźwiedź, skacząc jak koza i skradając się przez mysie podziemne skróty, przyjaciele przemierzają drogę od jednego smakołyku do kolejnego. A po wejściu na finałowe pole najszybsza trójka przyjaciół wchodzi wspólnie na podium dla zwycięzców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *