Dominion z dodatkami Przystań i Pieśń Nocy. Zasady | W ROLI GŁÓWNEJ

Pudełka gry planszowej Dominion oraz dodatków Przystań i Pieśń Nocy.

Dominion, czyli legenda wiecznie żywa! Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka „W roli głównej”, w którym pokazujemy podstawowe zasady rozgrywki oraz czego możecie się spodziewać w pudełkach dodatków do Dominiona – Przystań i Pieśń Nocy.

Dominion i dodatki

Dominion to przyjemny „fillerek”

#ZdaniemMoniki

Dominion jest jedną z tych gier, które naprawdę pięknie się starzeją i pomimo upływu lat nieustająco oferują ogromną frajdę z rozgrywki. Bardzo mnie cieszy, że wydawnictwo IUVI Games zaopiekowało się tą linią i obecnie mamy do dyspozycji, oprócz podstawki, kilka dodatków, które można dowolnie łączyć z grą podstawową.

Co warto podkreślić, regrywalność tego tytułu jest przeogromna. Tylko 10 talii kart Królestwa wchodzi do każdej rozgrywki, a tych talii w każdym dodatku jest naprawdę dużo. Świetne jest to, że możemy grać na dwa różne sposoby: wybierać karty z akcjami wpływającymi na przeciwników albo budować własny silniczek.

Dlatego, jeśli szukacie takiego naprawdę bardzo przyjemnego „fillerka”, czyli szybkiej, prostej gry na zabicie czasu, to Dominion będzie idealnym wyborem.

[su_box title=”MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE” box_color=”#289dcc”][su_posts id=”16″][/su_box]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *