Mundial tuż, tuż. Portal wydał Eleven – grę inspirowaną Football Managerem

Portal wydał Eleven - grę inspirowaną Football Managerem

Eleven – gra inspirowana Football Managerem, to jedna z dwóch wczorajszych premier Portalu. Jeśli macie ochotę wczuć się w klimat Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, to może to jest właśnie najlepszy sposób?

Proszę wsiadać! Następny przystanek: Katar!

Od najbliższej niedzieli czekają nas piłkarskie emocje w telewizji, a w przerwach między meczami będzie można stanąć przed zadaniem zarządzania własnym klubem piłkarskim. Gdy tę rolę już sprawdzimy, możemy zaplanować rozkład jazdy miejskiego autobusu. Obie te atrakcje zapewnią dwie premiery od Portalu – Eleven oraz Proszę wsiadać! Nowy Jork i Londyn.

Eleven – gra inspirowana Football Managerem. Podczas gry nie tylko zarządzasz swoją drużyną piłki nożnej, ale także inwestujesz w infrastrukturę klubową, szkolenie młodych zawodników czy pozyskujesz sponsorów. Wraz z podstawką do sprzedaży trafia 5 dodatków.

Proszę wsiadać!gra rodzinna, w której gracze staną przed wymagającym zadaniem – zbudowaniem najlepszej, najbardziej kompleksowej linii autobusowej w mieście! Zabierz pasażerów tam, gdzie chcą, łącząc ich i miejsca docelowe z linią autobusową. Gra łączy rywalizację na planszy z zakreślaniem różnych rzeczy na swoim arkuszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *