Poszukiwanie Planety X strzałem w 10-tkę. Magazyn wydawcy opustoszał

Poszukiwanie Planety X - pudełko wydania gry.

Wydanie gry Poszukiwanie Planety X przez wydawnictwo Lucky Duck okazało się strzałem w dziesiątkę. Dowodem na to, że gra bardzo przypadła Wam do gustu jest pusty magazyn wydawnictwa.

Poszukiwania Planety X. Gdzie szukać ostatnich egzemplarzy

Ostatnie sztuki Poszukiwania Planety X w niedzielę można jeszcze było dostać na stoisku wydawcy podczas AleGramy. Gra dostępna jest jeszcze także w Waszych ulubionych sklepach. Przypominamy, że polski wydawca, odpowiadając na Wasze prośby, udostępnił do samodzielnego wydruku bloczki do tej gry.

Kosmiczna rywalizacja nad planszą

W tej rywalizacyjnej grze dedukcyjnej gracze stają się astronomami, których zadaniem jest przeszukiwanie nocnego nieba w celu zlokalizowania odległej, tajemniczej planety. Kto jako pierwszy odnajdzie Planetę X?

Dreszczyk emocji towarzyszący odkryciom astronomicznym oraz rywalizacja, czyli nieodłączny element procesu naukowego. To dwa doświadczenia, których mogą być pewni gracze siadający do stołu z pudełkiem Poszukiwania Planety X. Dzięki aplikacji losowo rozmieszczającej obiekty i tworzącej reguły logiczne, każda partia będzie inna.

  • 13+
  • Liczba graczy: 1 – 4
  • Czas rozgrywki: 60 – 75 min
[su_box title=”MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ” box_color=”#289dcc”][su_posts id=”167,335″][/su_box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *