Pakal trafił do sprzedaży. Gra rodzinna z dżunglą w tle

Pudełko gry rodzinnej Pakal

Polska edycja gry Pakal, czyli emocjonującej łamigłówki rozgrywanej w czasie rzeczywistym, trafiła do szerokiej dystrybucji. Odkryj ukrytą w dżungli ścieżkę i wygraj wyścig z czasem.

Pakal – emocje w każdej rundzie

Pakal to kolorowa, pełna motywów dżungli gra rodzinna, która doskonale rozwija pamięć wzrokową. Jak przebiega rozgrywka? Każdy z graczy otrzymuje planszę 4×4 wypełnioną piętnastoma kolorowymi klockami. W kolejnych rundach odsłaniamy kafelek z trzema symbolami, a zadaniem graczy jest szybkie przesuwanie klocków w taki sposób, aby zakryć wszystkie symbole, których na tym kaflu brakuje.

Plansza i elementy gry rodzinnej Pakal

Jeśli uda się to zrobić, trzeba jeszcze złapać żeton z innym symbolem, który wskaże odległość na jaką przesuniemy się na torze punktacji. Uciekający gracz będzie miał jednak trudniej, bo przekraczając czerwone linie musi zastąpić klocek w swoim kolorze klockiem przeźroczystym.

[su_button url=”https://planszowenewsy.pl/tag/gry-rodzinne/” style=”soft” size=”8″ center=”yes” radius=”round” icon=”https://planszowenewsy.pl/wp-content/uploads/2022/11/cropped-274234136_1524445304608783_424927096718449967_n.jpg” id=”gry_rodzinne”]GRY RODZINNE – jeszcze więcej newsów[/su_button]  
  • Liczba graczy: 2-4
  • Czas gry: 20 minut
  • Wiek: 8+

Za polską edycję Pakala odpowiada Dante, zaś oryginalnie gra została wydane przez Cranio Creations.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *