Destinies z dodatkiem Witchwood. Test scenariusza przed wydaniem [WIDEO]

Recenzja testowego scenariusza dodatku do Destinies - Witchwood.

Dodatek Witchwood do gry Destinies ufundował się na Gamefound w ciągu niecałych 14 minut. Rozszerzenie do sklepów ma trafić w połowie 2023 r., my natomiast – dzięki uprzejmości wydawnictwa Lucky Duck – mieliśmy już okazję zagrać w jeden ze scenariuszy. Jak wypadły testy? Zobaczcie.

Destinies. Gra osadzona w mrocznym średniowieczu

Destinies to fabularna gra przygodowa osadzona w mrocznych czasach Średniowiecza. Obracamy się tu wśród mitów i legend, a gdzieś wokół nas nieustająco czyhają i działają przeróżne moce. W tym świecie my-bohaterowie, mamy swoje cele i przeznaczenie, które mamy za zadanie zrealizować.

ZOBACZ TEŻ: Dwa dodatki do Destinies. Na stoły wjeżdżają Mity i Folklor oraz Morze Piasku

Możemy wybrać różne ścieżki, które nas do tego celu zaprowadzą, ale przede wszystkim powinniśmy to zrobić jako pierwsi. Dlatego Destinies, w odróżnieniu od większości tego typu gier, to nie jest kooperacja, tylko gra rywalizacyjna.

W Witchwood klimat czuć na każdym kroku

#zdaniemMarysi

Jeżeli lubicie gry klimatyczne, lubicie przeżywać przygody na planszy, podobał Wam się Destinies, to – na podstawie tej próbki – mogę powiedzieć, że Witchwood trzyma poziom. Komu ten dodatek może nie przypaść do gustu? Wszystkim tym, którzy nie przepadają za grami fabularnymi albo nie lubią używania aplikacji w trakcie rozgrywki. Testowałam dodatek zarówno w wersji solo, jak i z rodziną i w obu przypadkach wypadło świetnie. Z niecierpliwością czekam na polską wersję językową.

[su_box title=”MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ” box_color=”#289dcc”][su_posts id=”164,167″][/su_box]

One thought on “Destinies z dodatkiem Witchwood. Test scenariusza przed wydaniem [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *