Jednym palcem! Nowa gra imprezowa wkracza do sklepów tuż przed Andrzejkami

Gra imprezowa Jednym palcem!

Kładziemy palce na przycisk i próbujemy wyczuć reakcję innych graczy. Tak w zarysie prezentuje się koncept nowej imprezówki od Rebela, która ma dziś swoją premierę.

Gra na imprezę w sam raz

Andrzejki, święta, Sylwester – koniec roku to idealny czas dla imprezówek. Dziś premierę ma nowy tytuł od Rebela – Jednym Palcem!

Jak przebiega rozgrywka? Gracz numer jeden odkrywa pierwszą kartę ze stosu i kładzie ją obok stroną z przyciskiem do góry. Następnie wszyscy uczestnicy kładą palce wskazujące na karcie przycisku.

Zdecyduj o tym Jednym palcem!

Gracz, który rozpoczynał mówi na głos liczbę od zera do liczby palców położonych na karcie. Wtedy gracze podejmują szybką decyzję: unoszą swoje palce albo zostawiają je na karcie. Jeśli liczba palców, które zostały na karcie będzie równa tej podanej przez gracza rozpoczynającego – sukces! Jeżeli nie, ponownie kładziemy swoje palce na przycisku, a pierwszym graczem zostaje kolejna osoba.

W zależności od rodzaju przycisku (ten może być np. pluszowy), po osiągnięciu sukcesu, pierwszy gracz może skorzystać z innej zdolności specjalnej.

  • 2 – 5 osób
  • od 8 lat
  • Czas rozgrywki: ok. 10 minut
Karty gry imprezowej Jednym palcem!
Karty w Jednym palcem! Źródło: Rebel.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *