Dwa dodatki do Destinies. Na stół wjeżdżają Mity i Folklor oraz Morze Piasku

Dwa nowe dodatki do Destinies - na zdjęciu zawartość pudełka Mity i folklor

Wydawnictwo Lucky Duck Games Polska dzisiaj nas rozpieszcza swoimi premierami. Oprócz Radlands i Skymines, poinformowano także o dwóch dodatkach do gry Destinies: Mity Folklor oraz Morze Piasku. 

Dwa dodatki do Destinies

Destinies to gra planszowa, która łączy w sobie tradycyjną planszówkę z możliwościami aplikacji mobilnej. Gracze wcielają się tu w bohaterów, którzy eksplorują świat klimatem nawiązujący do średniowiecza. Jest mrocznie i tajemniczo. A co wnoszą dodatki?

Dodatek do Destinies Mity i Folklor zaoferuje nam przygodę, w której spotkanie postaci znanych z wierzeń będzie tylko kwestią czasu.

W klasztorze Mont-Saint-Michel dzieje się coś niedobrego, a w jego zaułkach kryje się niebezpieczny zmiennokształtny. Złośliwy duch zaczyna porywać dzieci, a pomocą w walce z nim może być ukryta w rzece postać z legendy. W ukrytej katedrze czeka ktoś bardzo potężny, do kogo mogą doprowadzić kamienne gargulce.

Ze względu na opóźnienie w tłumaczeniu, w aplikacji nie ma jeszcze polskich scenariuszy. Najpóźniej w poniedziałek 28.11 dostępny będzie scenariusz Pasja cierni, a pozostałe dwa – do środy 7.12.

  • 14+
  • 1 – 3
  • 120 – 150 min

Kto zatonie w Morzu Piasków?

Za oknami zimno, więc tym chętniej wybierzecie się na pustynię, gdzie rozpalone słońcem góry piasku kryją kolejne tajemnice. W przypadku dodatku do Destinies Morze Piasków, wszystkie scenariusze są już dostępne w wersji polskiej.

Wyrusz w niebezpieczną podróż aż do piasków Mahdii, pirackiego miasta u wybrzeży północnej Afryki. Czy twoja armia da radę przebić się przez jej wysokie mury? A może afrykańskie upały, bezlitośni piraci i istota z arabskich legend sprawią, że twoje marzenia o sławie zatoną na zawsze w morzu piasków?

  • 14+
  • 1 – 3
  • 120 – 150 min

Testowaliśmy inny dodatek do Destinies: Witchwood

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Lucky Duck mieliśmy już okazję zagrać w jeden ze scenariuszy do planowanego dodatku do Destinies: Witchwood. Rozszerzenie ufundowało się na Gamefound w ciągu niecałych 14 minut (w sklepach ma się pojawić w połowie 2023 r.)

Więcej na ten temat: Destinies z dodatkiem Witchwood. Test scenariusza przed wydaniem [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *