The Mountains of Godai, czyli tower defense na planszy

plakat gry The Mountains of Godai

Jeszcze niecały tydzień trwa kampania gry HEXplore It: The Mountains of Godai od wydawnictwa HEXplore It. Będzie to tower defense na planszy.

HEXplore It: The Mountains of Godai. Opis gry, kampania

elementy gry The Mountains of GodaiZbyt długo lekceważyliśmy bogów i prowadziliśmy beztroskie życie! Te błędy doprowadziły nasze istnienie na skraj zagłady. Jaethi, potężny pierzasty wąż wiatru, powróciła, przynosząc ze sobą niezliczone armie żywiołów. Jest jednym z pięciu wielkich tytanów, a jej moc od wieków utrzymuje przepływ Źródła. Z powodów znanych tylko bogom, wraca, by zniszczyć strukturę naszej rzeczywistości, demontując Wzorce wszystkich rzeczy. Jeśli jej się uda, nasz wszechświat rozpadnie się, a wszystko, czym jesteśmy, zniknie – oczyszczone i zrównoważone przez jej wiatr.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

SPRAWDŹ TEŻ: So, You’ve Been Cursed. Kolejna zapowiedź gry od Scotta Almesa

Kampania tej gry na platformie Gamefound jest już oczywiście ufundowana, a wsparło ją około 2300 osób. Jeżeli chcielibyście do nich dołączyć to wybrać możecie jeden z poniższych wariantów:

  • Elementalist ~ cena 124 USD
  • Mountaineer ~ cena 69 USD
  • Shogun ~ cena 99 USD
  • Shaman ~ cena 99 USD
  • Portal Keeper ~ cena 149 USD
  • Void Reaver ━ Core All In ~ cena 559 USD

Serdecznie zapraszamy na stronę kampanii, gdzie znajdziecie informację, co zawiera każdy z pledge’y. Ponadto przesyłka powinna kosztować między 20 a 84 USD w zależności.

Przybliżony termin dostawy produktu do wpierających to luty 2026 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *