Kemet: Rise of the Gods. Trwa kampania na Gamefound

Kemet

Na platformę Gamefound powrócił Kemet od wydawnictwa Studio Matagot. Tym razem jest to dodatek Rise of the Gods, który wprowadza szereg nowych, długo oczekiwanych elementów do gry.

Kemet: Rise of the Gods. Co znajdziemy na kampanii?

przykładowa figurka z gry KemetNa platformie Gamefound trwa kampania nowego dodatku do gry Kemet: Blood and Sand, czyli Kemet: Rise of the Gods. Wszystko to, oczywiście od wydawnictwa Studio Matagot.

Na kampanii znajdziecie cztery podstawowe pledge:

  • Returning God Pledge ~ 75€
  • Returning Veteran of Kemet Pledge ~ 15€
  • Collector God pledge ~ 160€
  • New God Pledge (All-in) ~ 230€

Koszt dostawy do Polski w zależności od pledge wyniesie 30€ (Returning God Pledge), 38€ (New God i Collector God) lub 14€ (Returning Veteran).

Dostarczenie samej gry do wpierających planowane jest na marzec 2025 roku.

Jeśli samego „dobra” byłoby Wam za mało, to możecie dokupić zawartość dodatkową taką jak małe rozszerzenia, dodatkowe kości, playmaty, koszulki na karty, czy woreczki z wizerunkami poszczególnych Bogów. Pamiętajcie, że to jednak nie wszystko.

Ponadto z informacji dostępnych na kampanii wynika, że gra dostępna będzie również po polsku.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rzeka Złota. Przedsprzedaż nowości Rebela ruszyła. Znamy datę premiery oraz cenę

Opis gry i dodatków

figurka z gry KemetDzięki Kemet: Blood and Sand przenieś się do bardziej realistycznego starożytnego Egiptu. Tutaj bogowie są wszechmocni, rządząc zarówno pustyniami, jak i deltą Nilu. Rzucają sobie wyzwania w krwawych bitwach, nie okazując żadnej litości. Przygotuj się na wcielenie w egipskiego boga, otwórz bramy swojego miasta i pozwól swoim wojownikom śpiewać pieśni wojenne.

Blood and Sand oferuje nową oprawę graficzną oraz usprawnioną mechanikę gry, z nowymi, przystępnymi zasadami, które wykraczają poza wersję 1.5 Kemet, opracowaną przy wsparciu społeczności BGG. Uwolnieni od ograniczeń istniejących komponentów, projektanci Jacques Bariot i Guillaume Montiage poszli jeszcze dalej w doskonaleniu rozgrywki.

Gra zawiera również przeprojektowaną mapę z niespodzianką oraz większe i bardziej szczegółowe figurki.

Dodatek Rise of the Gods, wydany przez Matagot, wprowadza nowe elementy do gry Blood and Sand z 2020 roku. Nowości obejmują opcję gry dla 6 graczy, tryb solo oraz dwa nowe kolory płytek: bursztynowy i ametystowy. Autorzy Jacques Bariot i Guillaume Montiage dodali także różnorodne moduły i treści poprawiające komfort gry.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

SPRAWDŹ TEŻ: Europa Universalis: The Price of Power. Będzie polska wersja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *