Karak 2: Imperium – dodatek będzie po polsku!

pudełko i komponenty do dodatku Krak 2 imperium

Wydawnictwo Albi potwierdziło polską edycję dodatku Karak 2: Imperium. Premiera już we wrześniu!

Karak 2: Imperium. Zapowiedź

Premiera gry Karak 2 ucieszyła wielu młodych graczy. Karak jest jedną z tych gier, które dzieciaki pokochały, a rodzice nie czują nudy. Nic więc dziwnego, że samodzielna kontynuacja tej gry – Karak 2, również spodobała się graczom.

Po przygodach w katakumbach przyszedł czas wyjść na powierzchnię. Okazuje się, że tam również czyha wiele niebezpieczeństw. W grze, każdy z graczy wciela się w bohatera, który walczy z potworami. Oprócz walk bohaterowie również zbierają zasoby, które pomogą zbudować zamek.

Wydawnictwo Albi poinformowało, że już niedługo polscy gracze będą mogli cieszyć się dodatkiem do Karak 2 – Karak 2: Imperium. Premiera dodatku planowana jest 30.09.2024, a jego cena w sklepie wydawcy to 80,99 zł.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Mattel wychodzi naprzeciw graczom z daltonizmem

Co w dodatku?

kafelki, planszetki graczy i żetowy do gry planszowej Karak 2
Elementy gry Karak 2

„Walka o los ludzkości wydaje się nie mieć końca. Bohaterowie i bohaterki, nie zważając na ogromne zmęczenie dotychczasowymi potyczkami, znowu ruszają do walki. Aby mieć jakiekolwiek szanse na zwycięstwo, muszą wybrać spośród siebie przywódcę – Imperatora, który zasiądzie na tronie władcy krainy Karak i zjednoczy pod swym sztandarem wszystkie siły dobra. Zostanie nim ten, kto najbardziej zasłuży się w walce z armiami potworów!”

Dodatek wprowadza nowy tryb rozgrywki, w którym rywalizujecie o koronę imperatora. Korona imperatora to władza, ale i odpowiedzialność. W tym trybie wprowadzono więcej negatywnej interakcji – podczas pojedynków gracze będą mogli podkradać sobie zasoby.

W pudełku znajdziecie: 8 płytek krajobrazu, 5 tekturowych pionków bohaterów oraz 5 plastikowych podstawek, 5 kart bohaterów, 5 żetonów miast, 5 dużych kości, 1 żeton korony Imperatora, 2 małe kości, 4 żetony armii potworów, instrukcję.

Informacje pudełkowe:

  • Liczba graczy: 2-5
  • Wiek: 10+
  • Czas rozgrywki: 45-90 min.
  • Link d BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *