Aeon’s End: Wieczna Wojna powraca w przedsprzedaży

pudełko gry Aeon's End Wieczna Wojna

Aeon’s End: Wieczna Wojna to tytuł, który w tym roku wziął udział w Akcji Dodruk, a zakończyła się ona sukcesem. Teraz za to rusza jego przedsprzedaż. Za wszystko oczywiście odpowiedzialne jest wydawnictwo Portal Games Polska.

Aeon’s End: Wieczna Wojna. Przedsprzedaż

Jeżeli nie wzięliście udziału w Akcji Dodruk, a chcielibyście zakupić swój egzemplarz w przedsprzedaży to możecie to zrobić za 159,95 PLN (SCD 199,95).

Premiera gry planowana jest na 22 sierpnia 2024 roku.

Wysyłka egzemplarzy, które zamówiliście w ramach Akcji planowana jest na 5-8 sierpnia 2024 roku.

Link do przedsprzedaży znajdziecie TUTAJ.

Opis gry

Aeon’s End: Wieczna Wojna to kooperacyjna gra karciana, w której gracze budują talie, nigdy nie tasując kart. Celem uczestników jest pokonanie Nemezis, zanim zniszczy Gravehold lub zanim wyczerpią się Magowie Bram, którzy go bronią.

W każdej rundzie, gracze i Nemezis rozgrywają swoje tury w losowej kolejności. W trakcie swoich tur, gracze mogą rzucać zaklęcia, zdobyprzykładowe karty do gry Aeon's End: Wieczna Wojnawać klejnoty, artefakty oraz zaklęcia z rynku zasobów, manipulować swoimi Bramami i korzystać z unikalnych zdolności.

Każde z czterech Nemezis ma unikalne akcje, które wymagają  zastosowania różnych strategii graczy, aby je pokonać.

Jest to samodzielna gra, zawierająca wszystko, co jest potrzebne do rozgrywki, ale można ją także połączyć z grą Aeon’s End, aby uzyskać dodatkowe możliwości rozgrywki.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: The Binding of Isaac: Cztery dusze wraz z dodatkiem Requiem dostępne w przedsprzedaży. Znamy datę premiery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *