Brass Birmingham i Lancashire od dziś znowu dostępne. Premiera gier od Rebel

Brass Birmingham oraz Brass Lancashire - pudełka

Od dziś znowu znajdziecie w sklepach kultowe gry Brass Birmingham oraz Lancashire, ale tym razem wydawcą jest wydawnictwo Rebel.

Brass: Lancashire. Opis gry

plansza gry Brass LancashireTa gra przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie wielogodzinne zmagania z wymagającymi grami ekonomicznymi o minimalnym elemencie przypadkowości i które nie boją się planować strategiczne posunięcia kilka kroków naprzód.

Gracz wciela się w postać jednego z przemysłowców z epoki dymiących fabryk i parowych maszyn, dążąc do zostania najbardziej efektywnym umysłem Rewolucji Przemysłowej. Nowa wersja klasycznego już hitu Martina Wallace’a z 2007 roku, przynosi odświeżoną oprawę graficzną i nieco zmienione zasady.

Punkty zwycięstwa zdobywamy, rozwijając sieci transportowe i zakładając nowe zakłady przemysłowe w trakcie dwóch emocjonujących er: Ery Kanałowej (1770 – 1830) i Ery Kolejowej (1830 – 1870). Musimy jednak pamiętać, że nie tylko my dążymy do wzbogacenia się na krwi, pocie, łzach i czarnym złocie.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

  • Liczba graczy: 2 – 4
  • Czas gry: 60 – 120 minut
  • Wiek graczy: 14+
  • Profil gry na BGG

Grę w sklepach dostaniecie już od około 220 PLN na przykład TUTAJ.

SPRAWDŹ TEŻ: Nucleum w końcu na sklepowych półkach. Długo oczekiwana premiera polskiej edycji stała się faktem

Birmingham. Opis gry

elementy gry Brass BirminghamTen autonomiczny sequel pierwszej części gry ponownie przeniesie nas do czasów Rewolucji Przemysłowej.

Gra Brass: Birmingham rozwija koncept stworzony przez Martina Wallace’a, a za jej rozwinięcie odpowiada Roxley Games. Kluczowe zmiany w stosunku do poprzedniej wersji obejmują wprowadzenie nowych typów zakładów przemysłowych, takich jak browary, manufaktury oraz fabryki ceramiki, a także dodanie szóstej akcjieksploracji, która pozwala na odrzucenie dwóch kart z ręki i zastąpienie ich kartą jokera przedsiębiorstw i kartą jokera miast. Te, a także inne drobne ulepszenia, sprawiają, że rozgrywka staje się bardziej dynamiczna.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

  • Liczba graczy: 2 – 4
  • Czas gry: 60 – 120 minut
  • Wiek graczy: 14+
  • Profil gry na BGG

W podobnej cenie dostaniemy również ten tytuł, czyli za około 220 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *