Rove. Kampanijna gra przygodowa, którą możecie wesprzeć na Kickstarterze

rove. okładka gry
Rove to kampanijna kooperacja dla od 1 do 4 poszukiwaczy przygód, osadzona w świecie fantasy, która ma ukazać się dzięki wydawnictwu Addax Games. Jeszcze przez kilkanaście dni tytuł ten, możecie wesprzeć na platformie Kickstarter.
 
Poznaj świat Chorus, dziką i tętniącą życiem planetę pełną flory, fauny i innych rzeczy… które najpewniej chcą Cię w taki, czy inny sposób unicestwić.
Rovers, luźno uformowana drużyna wędrowców i poszukiwaczy przygód do którego dołączyłeś, podejmie walkę o utrzymanie kruchej równowagi.
 

Rove. Opis gry

Jako Rovers, gracze będą przeżywać przygody w rozgałęzionej historii. Wasze wybory będą wpływać zarówno na indywidualne przygody bohaterów, jak i na ogólny stan planety. Ale uwaga, ścieżki pozostawione za sobą nie znikają. Pozostają i ropieją, aż to, co kiedyś było obietnicą zagrożenia, ewoluuje w coś zupełnie innego…
Zamiast mieć ogromną talię kart, które składają się na umiejętności, akcje będziecie rozgrywać za pomocą kolekcji dwustronnych kart. Za każdym razem, gdy je zagracie, obrócą się one w odpowiedzi, ujawniając nowe możliwości i taktyki dla Ciebie oraz Twojej drużyny.
Każdy bohater ma co najmniej dwie ścieżki rozwoju. Prowadzą one do wysoce wyspecjalizowanych i niezwykle potężnych wojowników, którymi możecie się stać.
CIEKAWOSTKA
 
Jako ciekawostkę , warto dodać, że gra ufundowała się w niespełna 50 minut. Drugą ciekawą informacją jest to, że za stronę graficzną gry odpowiadają: Francesca Baerald, David Demaret i Alexandr Elichev. Są oni między innymi autorami grafik do gry Gloomhaven: Szczęki Lwa, u nas wydanej przez Albi.
  • Liczba graczy: 1-4
  • Wiek: 14+
  • Czas rozgrywki: 60-120 minut
  • Strona BGG
 
Tytuł Rove, wesprzecie TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *