Phalanx ruszył z kampanią gier Hannibal i Hamilcar

Hannibal i Hamilcar okładki gier
Wydawnictwo Phalanx ogłosiło start kampanii gier Hannibal & Hamilcar! Wesprzecie je na platformie Gamefound.
 
Hannibal Rome vs Carthage to dzieło uznanego autora i weterana gier wojennych Marka Simonitcha. Uzyskała ona wiele nagród, w tym nagrodę za najlepszą grę dwuosobową (Golden Geek Best 2-Player Board Game Award), i za najlepszą grę wojenną (Golden Geek Best Wargame Award). Wydawnictwo Phalanx właśnie rozpoczęło kampanię tutułów.

Hannibal i Hamilcar. Opis

Rywalizuj o dominację nad Morzem Śródziemnym i odtwórz dwa największe i najdłuższe konflikty w historii starożytnego świata: wojny punickie. Stań po stronie Rzymu i poprowadź potężne legiony, aby rozszerzyć swoją potęgę poza granice Półwyspu Apenińskiego, lub stań po stronie Kartaginy i poprowadź jednych z największych generałów, jacy kiedykolwiek żyli, do zwycięstwa i chwały! 
 
W obu grach gracze używają kart strategii. Dzięki nim będziecie – przemieszczać generałów, zbierać nowe oddziały, zdobywać polityczną kontrolę nad prowincjami i regionami w basenie Morza Śródziemnego oraz wprowadzać potężne wydarzenia historyczne. Ostatecznie gracze dążą do zwycięstwa poprzez dominację na dwóch frontach: militarnym i politycznym. Choć podstawowa rozgrywka jest podobna w obu grach, każda z nich ma coś wyjątkowego do zaoferowania.
 
 
Hannibal daje karty bitewne, skomplikowany i ekscytujący sposób na rozstrzyganie epickich bitew między ogromnymi armiami rzymskimi i kartagińskimi. Hamilcar,  pozwala zaangażować się w sprawy morskie, dodając statki i admirałów do listy jednostek i dowódców oraz ekscytujące bitwy morskie.

Kampania. Jakie są koszty wsparcia?

Gry wesprzecie na platformie Gamefound TUTAJ w podanych cenach:
  • Hannibal lub Hamilcar – 45,00 €
  • Hannibal i Hamilcar – 80,00 €
  • Metal Miniatures – 95,00 €
  • Hannibal + Hamilcar + Metal Miniatures – 160,00 €

+ VAT + wysyłka do Polski, niezależnie od pakietu w kwocie 5 €

UWAGA! Hamilcar dostępny będzie TYLKO w wersji anglojęzycznej.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *