Odmęty Grozy: Otchłań. Jest przedsprzedaż, znamy także datę premiery i cenę!

Odmęty Grozy: Otchłań

Wydawnictwo Rebel po majówce wraca do pracy odpalając nową przedsprzedaż. Jeśli czekaliście na dodatek do Odmętów Grozy to dziś jest ten dzień!. Poznaliśmy także datę premiery i cenę.

Odmęty Grozy: Otchłań. Opis dodatku

elementy gry Odmęty Grozy: OtchłańIstoty, które pierwsze przedostały się na pokład SS Atlantica, były tylko wstępem. Obecnie obudziły się potwory z morskich głębin… Ludzkość musi zebrać całą swoją siłę, aby odesłać je z powrotem do oceanicznych głębin. Mimo iż pasażerowie są już na bieżąco z groźbą, w ich szeregach znajdują się sojusznicy gotowi asystować w walce. Jednakże, przyszłość osób biorących udział w rejsie wciąż jest niepewna.

Odmęty Grozy: Otchłań – to dodatek, w którym pasażerowie parowca Atlantica, zmierzający do Bostonu, napotykają jeszcze mroczniejszą przepaść grozy. Z głębin morskich wyłaniają się nowe, straszliwe bestie, zmuszając podróżnych do nieustannego stawiania czoła rosnącym zagrożeniom dzięki dwukrotnie zwiększonej talii Mitów. Z drugiej strony, gracze zyskują dostęp do ośmiu nowych bohaterów oraz kart sojuszników, którzy niezależnie przemierzają pokłady statku, dokładając wszelkich wysiłków, by uniemożliwić jego zatonięcie. Nowo dodane umiejętności, przedmioty oraz unikatowe karty atutów czynią batalię o przetrwanie intensywniejszą niż kiedykolwiek!

POLECAMY: Władca Pierścieni: Pojedynek o Śródziemie. Rebel zapowiada reskin 7 cudów świata: pojedynek

Informacje podstawowe:

Gra podstawowa

Odmęty Grozy to rozbudowana, angażująca gra planszowa z motywem zdrajcy, gdzie uczestnicy nie mogą ufać sobie nawzajem, a mimo to muszą uparcie dążyć do wskazanego celu. Przesiąknięta klimatem rodem z twórczości H.P. Lovecrafta, pełna unikatowycOdmęty Grozy - elementy gryh postaci z ciekawymi historiami, rozgrywka zapewnia mnóstwo emocji i zmusza graczy do nieustannego analizowania sytuacji i podejmowania ryzyka. Choć dowodzą wspólnie, muszą zachować czujność i wykazać się dużym sprytem, aby uratować statek przed pójściem na dno.

W głębinach Oceanu Atlantyckiego czai się rój niebezpiecznych istot, które przyjęły za cel zatopienie parowca. Ich sługi, przybierające ludzką postać hybrydy, przeniknęły na pokład. W każdej rozgrywce w Odmęty grozy przynajmniej jedna osoba wciela się w rolę takiej istoty, której zadaniem będzie sabotowanie wysiłków innych graczy.

Wszyscy uczestnicy, niezależnie czy są ludźmi, czy też zdradzieckimi hybrydami, mają dostęp do czterech kluczowych zasobów statku. Umiejętne zarządzanie nimi jest niezwykle istotne z punktu widzenia zwycięstwa i porażki, ale też dla odkrycia, kto jest kim. Podczas gdy ludzie będą się starali dbać o zachowanie zasobów, hybrydy będą subtelnie, acz skutecznie je uszczuplać. Jednak gdy nadejdzie czas kryzysu, trudno będzie ocenić, do czego dążą poszczególne osoby!

W kluczowych momentach gracze będą musieli wspólnie stawić czoła niebezpieczeństwu. Czekają na nich wyzwania, które mogą narazić pasażerów oraz testy umiejętności, podczas których sabotażyści mogą dodatkowo utrudniać zwycięstwo.

Kiedy premiera?

Dziś rozpoczęła się przedsprzedaż pierwszego dodatku do Odmętów grozy.  Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 299,95 zł. Oznacza to, że w sklepach możecie go znaleźć za nieco ponad 200 zł. Na oficjalną premierę nie trzeba będzie długo czekać, bowiem została ona wyznaczona na 7.06.2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *