Nowe filmy na naszym kanale YouTube

miniaturki nowych materiałów które ukazały się na youtube

W tym tygodniu na naszym kanale YouTube pojawiły się nowe filmy. Tym razem był to materiał Natalii o nowych grach z serii Helvetiq od IUVI Games oraz wideo instrukcja do gry Kieszonkowe Podziemia od Lucky Duck Games, którą przygotowała Agata.

Nowe filmy na YouTube

Zaczniemy od wideo instrukcji do gry Kieszonkowe Podziemia przygotowanej przez naszą Sydonkę.

Kieszonkowe Podziemia – to wyjątkowa, minimalistyczna przygoda dla jednego gracza. Każdy zeszyt podziemi jest unikatowy, dzięki losowo generowanym planszom pięter. Oznacza to, że nie ma dwóch takich samych gier – po przejściu swoich podziemi możesz sięgnąć po kolejny zeszyt i zacząć przygodę od nowa! Do zestawu został dołączony ołówek, który jednocześnie jest kostką k6 – wystarczy go poturlać, aby otrzymać wynik. Możecie też używać dowolnej sześciościennej kości ze swojej kolekcji.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodatkowo na kanale znajdziecie też materiał Hajlovskiego o grze karcianej Pokemon TCG!

Nowości z serii Helvetiq

W minioną środę odbyła się premiera gier Alpina, Strato, Fly Home! i Odyn od wydawnictwa IUVI Games. Na naszym kanale znajdziecie materiał przygotowany przez Natalię również o nich.

Zostawimy Wam też skrócone opisy tych tytułów.

Odyn – Zostań jarlem, który dowodzi armią wikingów! Wysyłaj swoich wojowników do walki, wcielaj przeciwników do swojej armii, a poległych odsyłaj do Walhalli.

Alpina – Wybierz się na wędrówkę po słynnym Szwajcarskim Parku Narodowym. Wysyłaj turystów, aby fotografowali zwierzęta na tle różnorodnych krajobrazów i realizuj warunki z kart, które przynoszą punkty na koniec gry.

Fly Home! – to kooperacyjna gra, w której obserwujecie i zapamiętujecie cechy ptaków, by stać się prawdziwymi ornitologami. Gra wymaga od graczy nie tylko zapamiętywania położenia kart, ale także spostrzegawczości i bardziej angażuje ich pamięć niż inne gry tego typu.

Strato – Jeśli czasem patrząc przez okno myślisz sobie – fajnie byłoby kontrolować pogodę, to w grze Strato jest to możliwe! Podczas rozgrywki gracze stają się „dyrygentami pogody” i wspólnie starają się stworzyć odpowiednie warunki meteorologiczne oraz sprostać wyzwaniom natury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *