Dwie premiery od Foxgames już dostępne. Jedna noc z życia psa i Liski 2

W lutym zapowiadaliśmy, a dziś możemy Wam już dać znać, że dwie premiery od Foxgames Liski 2 i komiks paragrafowy Jedna noc z życia psa są już dostępne w sprzedaży! 

Dwie premiery od Foxgames. Opis gry Jedna noc z życia psa

elementy komiksu paragrafowego Jedna noc z życia psa - dwie premiery od foxgamesNieustraszona Lusia zaprasza cię do wspólnego odkrycia tajemnicy zniknięcia Aresa w jej nowym komiksowym epizodzie. Podczas nocnej wyprawy po jeszcze nieodkrytych terenach, Waszym towarzyszem będzie czarujący szpic Maczo.
Pełna entuzjazmu Lusia liczy na twoje wsparcie, zachęcając do wcielenia się w rolę głównego bohatera ich psiej epopei. Odkrywaj nieznane, otwierając komiks i przyłączając się do tej niezapomnianej przygody.
INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Komiks możecie zakupić już od 27 złotych między innymi TUTAJ.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Nowości z serii Helvetiq z premierą w maju. Iuvi Games podało datę

Liski 2. Opis gry

elementy gry Liski 2 - dwie premiery od foxgamesRodzina lisków właśnie szuka dla siebie przytulnego domu. Czy pomożecie im skonstruować piękną norę? To spore wyzwanie. Wykorzystane zostaną narzędzia i barwne farby. Każdy pokój jest niepowtarzalny. Uważajcie, by Wasze budowle nie zawaliły się jak domek z kart. Gdy już poczujecie się pewni swoich umiejętności, możecie dodać do gry nowe wyzwania, które uczynią każdą budowlaną przygodę niezapomnianą.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Grę możecie zakupić już od 45 złotych na przykład TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *