Wideo. Rewolucja X-men, Requiem i top gier logicznych na naszym kanale YouTube

Wideo o Requiem Downfall of Magic i Rewolucji X-men

Ostatni tydzień obfitował w trzy materiały wideo na naszym kanale na Youtube. Zaskakująco aż dwa z nich dotyczyły gier ameri.

Wszyscy lubią topki. Wideo Marty

Kontynuujemy serię „Nasze Topki”, w której to głos oddaliśmy naszym widzom. Jako pierwszy ze swoim materiałem pojawił się Jarek vel Yaro z topką „Stare, ale Yare”. Teraz swój debiut zaliczyła Marta prezentując 10 swoich ulubionych gier logicznych.

Requiem Downfall of Magic

W momencie wrzucenia tego materiału trwa przedsprzedaż polskiej edycji od wydawnictwa Czacha Games. Dzięki współpracy z oryginalnym wydawcą, Ludus Magnus Studio, Monika miała okazję pograć w wersję prototypową Requiem Downfall of Magic. Jest to gra kooperacyjna, która przeniesie Was do mrocznych czasów XVI wieku. Pojawiła się sekta, której celem jest przywołanie samej Śmierci, aby dokonała ostatecznego sądu nad duszami.

W materiale możecie zobaczyć jak prezentuje się takie połączenie dungeon crawler’a, przygodówki i gry paragrafowej i posłuchać wrażeń osoby, która zazwyczaj sięga po innych typ gier.

Marvel Zombies: Rewolucja X-men. Wideo

Jakiś czas temu Patrycja omawiała i porównywała Marvel Zombies i Rewolucję Bohaterów. Teraz na tapet wzięła kolejną, samodzielną grę z tej linii, czyli Rewolucję X-Men. W swoim materiale próbuje odpowiedzieć na pytanie czy mając wcześniejsze gry z tej linii potrzebujemy kolejnych marvelowych śmiałków do walki z Zombiakami?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *