Ascension: edycja jubileuszowa w końcu w przedsprzedaży!

okładka i plansza do gry Ascension edycja jubileuszowa

Lubicie karcianki z magią i pojedynkiem w tle? To z pewnością zainteresuje Was gra, której przedsprzedaż odpalił dzisiaj Rebel – Ascension: edycja jubileuszowa.

Ascension. Przedsprzedaż

Wydawnictwo Rebel odpaliło dzisiaj dwie naprawdę mocarne przedsprzedaże. Jedną z nich jest gra Ascension: edycja jubileuszowa. Na premierę jak zwykle nie będziemy musieli długo czekać. Gra pojawi się w sklepach już 24 maja.

SCD wynosi 199,95 zł. W tej cenie dostaniecie:

  • 181 kart z nowymi grafikami,
  • 50 znaczników,
  • planszę i oczywiście instrukcję.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Gra Blood. Ludus Magnus Studio z kolejną mroczną grą. Znamy datę startu kampanii

Jest to gra rywalizacyjna zaprojektowana przez zwycięzców turniejów Magic: The Gathering Pro Tour. Waszym zadaniem będzie zdobycie jak największej liczby punktów honoru oraz zbudowanie armii, która pokona finałowego Bossa. Jest to tradycyjny deck-builder, gdzie rozpoczynacie rozgrywkę ze standardowym zestawem kart i w trakcie gry będziecie pozyskiwać nowe.

W grze znajdziecie cztery frakcje bohaterów: Oświeconych, Czcicieli Życia, Mechanę i Sługusów Otchłani. Na każdej karcie znajdują się efekty, odpalane po jej zagraniu. Oprócz bohaterów w talii są karty konstruktów. Są to bronie, magiczne obiekty i fantastyczne urządzenia. Wszystkie karty opłacane są w runach.

Oczywiście są również karty potworów. Są to siły zła, które należy pokonać, aby zdobyć nagrody. Nagrodami m.in. mogą być punkty honoru.

Gra kończy się gdy zostanie dobrany ostatni znacznik z przygotowanej wcześniej puli honoru. Wygrywa gracz, który zgromadził ich najwięcej.

Informacje pudełkowe:

  • Liczba graczy: 1-4+
  • Czas rozgrywki: 30 min.
  • Wiek: 13+
  • Link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *