Talisman. Avalon Hill wyda piątą edycję hitu

Talisman: The magical quest game. okładka gry
Talisman The Magical Quest Game, piąta już edycja hitu, w Polsce wydawanego przez Galaktę została potwierdzona przez Avalon Hill Games. 
 
W dniu wczorajszym wydawnictwo Avalon Hill Games, że w lipcu, na Wasze stoły może trafić już 5 edycja niewątpliwego hitu – gry Talisman. Tym razem, sądząc po okładce staniemy przez zadaniem pokonania smoka.
 

Talisman The Magical Quest Game 5 edycja, co wiemy na ten moment?

Po pierwsze, jak widać po okładce mamy zupełnie nową szatę graficzną. Z krótkiego opisu wydawcy wynika też, że od nowa zostały zaprojektowane figurki oraz usprawniono zasady.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:Trudvang: Legendy. Zaskakująca zapowiedź wydawnictwa Galakta na 2024 rok

Opis czwartej edycji

Talisman. okładka edycji czwartejTalisman ze zdjęcia to najbardziej rozpoznawalny tytuł serii. Jest to przygodowa gra planszowa osadzona w średniowiecznym świecie high fantasy. Gracze mają do wyboru 14 postaci opartych na archetypach fabularnych, takich jak bohaterowie, czarodzieje, złoczyńcy, złodzieje, potwory itp. Gra sprawia, że gracze czują, że podróżują po świecie, aby znaleźć sprzęt, broń, starożytne relikwie i towarzyszy, którzy pomogą im w przebyciu drogi od zewnętrznych ścieżek, do wnętrza. Po drodze odwiedzają różne miejsca w światach, walczą ze sobą i fantastycznymi stworzeniami.

 

3 thoughts on “Talisman. Avalon Hill wyda piątą edycję hitu

    1. To zależy czy 4 edycja nadal będzie dostępna (o ile jeszcze jest nie orientuje się) bo jeśli nie będzie to zdecydowanie zyska na wartości.

    2. Generalnie prawa rynku wkrótce same odpowiedzą na to pytanie. Teraz z pewnością ceny trochę spadną, skoro jest wizja kolejnej edycji, a potem się okaże, która edycja będzie lepsza i ta zyska na cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *