Trudvang: Legendy. Zaskakująca zapowiedź wydawnictwa Galakta na 2024 rok

okładka pudełka legendy Trudvangu

Dzisiejsze zapowiedzi wydawnictwa Galakta zamyka gra Trudvang: Legendy od CMON. To dość zaskakująca informacja, bowiem głównym, polskim parterem CMON w Polsce jest inne wydawnictwo – Portal Games.

Trudvang: Legendy. Opis gry, zasady

Trudvang: Legendy to kooperacyjna, narracyjna gra planszowa, w której gracze wcielają się w role bohaterów gotowych za wszelką cenę powstrzymać siły mroku. Opowieść rozwija się w oparciu o Księgę Sag i system Legends bez obecności mistrza gry. Jest osadzona w bogatym uniwersum fantasy, w którym działania i wybory graczy bezpośrednio wpływają na otoczenie i mieszkańców tego Żyjącego Świata. Gra planszowa, oparta o nagradzaną grę fabularną Trudvang Chronicles od wydawnictwa RiotMinds oraz pomysły i opracowanie graficzne Alvaro Tapii i Paula Bonnera, ożywia mity, sagi, dzielnych bohaterów i przerażających wrogów!

POLECAMY: Małe Epickie Dinozaury kolejną zapowiedzią Galakty na 2024 rok

Trudvang: Legendy to kooperacyjna gra o heroicznych przygodach, w której od 1 do 4 graczy wciela się w role śmiałych bohaterów. Walczą oni z wszechogarniającymi siłami mroku, a sama gra zawiaduje wrogami, wydarzeniami oraz innymi przeciwnościami. Koszulki na planszach mapy i przygody pozwalają śledzić fabułę opowieści, znajomości nawiązywane przez graczy, różne wybrane ścieżki i aktualny stan świata gry. Każda przygoda stanowi część kampanii, stopniowo ujawniającej kolejne wyzwania, tajemnice, testy, decyzje oraz punkty zwrotne, które bohaterowie muszą sprawdzić lub z którymi muszą się zmierzyć. Każdy wybór ma znaczenie i pozostawia ślad na krainie oraz jej mieszkańcach kształtując ich przyszłość. Los Trudvangu jest w waszych rękach.

Informacje podstawowe:

Kiedy premiera?

Wydawnictwo Galakta nie podało podczas zapowiedzi tego tytułu żadnych terminów. Gra jest już przetłumaczona. Polski wydawca oczekuje na rozpoczęcie produkcji. Należy oczekiwać, że tytuł ten pojawi się w sprzedaży w II połowie 2024 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *