Świnie na trampolinie. Nietypowa premiera wydawnictwa Rebel

Świnie na trampolinie - pudełko

Na koniec lutego wydawnictwo Rebel przygotowało jeszcze jedną premierę – Świnie na trampolinie. To tytuł inny niż wszystkie, niebędący klasyczną planszówką a opartą raczej na dobrej zabawie grą zręcznościową.

Świnie na trampolinie. Opis gry, zasady

Świnie na trampolinie - elementy gryPo odliczeniu do 3 wszyscy zaczynają odbijać swoje świnki od trampolin, starając się wylądować zwierzakami w błotnistym zagłębieniu. Nieważne, kto zaczął z którą świnką (chwyć tę, która znajdzie się najbliżej Ciebie, i odbijaj dalej) – po rozpoczęciu rozgrywki wszyscy próbują wylądować w błocie! Jeśli ktoś trafi 1 ze swoich świnek do błotnistego zagłębienia, rozgrywka zostaje chwilowo wstrzymana, żeby mógł odzyskać swoją świnkę i wziąć 1 błotny placek. Upewnij się, że każdy ma taką samą liczbę świnek. Po kolejnym odliczeniu do 3 gra rozpoczyna się od nowa i wszyscy ponownie próbują wylądować świnkami w błotnistym zagłębieniu, aby zdobyć błotny placek. Gdy wszystkie błotne placki znikną z błotnistego zagłębienia, gra się kończy. Podlicz swoje błotne placki – zwycięża najbardziej ubłocona świnka! Zresetuj grę, umieszczając wszystkie błotne placki z powrotem w błotnistym zagłębieniu i rozpocznij rozgrywkę na nowo.

POLECAMY: Spectacular. Projektowanie parku dla zwierząt w nowej grze współautora Revive

Informacje podstawowe:

Świnie na trampolinie to zwariowana gra zręcznościowa dla najmłodszych, która pozwala ćwiczyć koordynację i celność w atmosferze doskonałej zabawy. Chwytaj zwierzaki, odbijaj je od trampoliny i postaraj się, aby wylądowały w dołku pełnym błotnych placków. Najsprawniejszy gracz zostanie prawdziwym mistrzem błotnistych skoków.

Premiera, cena

Gra Świnie na trampolinie jest już dostępna sklepie wydawcy, oraz w wielu sklepach z grami planszowymi. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 99,95 zł, co w sklepach przekłada się na cenę już ok. 70 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *