Silver Eye i Silver Fang. Bezier ogłasza dwie nowe gry z serii Silver

silver fang, okładka gry

Seria Silver nie jest w Polsce zbytnio popularna pomimo znanego zagranicznego wydawcy. W 2024 roku Bezier Games wyda już piątą i szóstą część z tej linii – Silver Eye i Silver Fang.

Wcześniej po angielsku wyszły już rozpoczynający serię Silver oraz wersja Bullet, Coin i Dagger. Autorem wszystkich jest Ted Alspach.

Silver. Opis serii

silver fang kartyTo małe karcianki, które z jednej strony są samodzielnymi tytułami, z drugiej zaś można je ze sobą łączyć.  Schemat wszystkich części jest taki sam, różnią się tylko między sobą zdolnościami kart i inną zdolnością srebrnego żetonu. Silver Fang będzie dodatkowo zawierać zasady rozgrywki drużynowej oraz karty przydatne w obu trybach (klasycznym i zespołowym).

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Marabunta. Nowa zapowiedź wydawnictwa Rebel na I kwartał 2024 roku

Twoja wioska została opanowana przez wilkołaki, które są reprezentowane przez liczby na kartach. Aby pozbyć się ich musimy wykorzystać specjalne zdolności naszych mieszkańców i potężną tajną broń: srebrne oko.

W swojej turze dobierasz wierzchnią kartę z talii lub stosu kart odrzuconych, a następnie: odrzucasz ją, aby skorzystać z mocy karty, odrzucasz bez użycia mocy lub zastępujesz jedną lub więcej twoich zakrytych kart z tą kartą. Zwołaj głosowanie, jeśli uważasz, że masz najmniej wilkołaków na swoich kartach wioski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *