Kinfire Delve: Callous’ Lab. Nowa gra autora takich hitów jak Descent czy Arkham Horror

Kinfire Delve: Callous' Lab

Kinfire Delve: Callous’ Lab to zapowiedź wydawnictwa Incredible Dream Studios na 2024 rok. Jest to tytuł od jednego z najbardziej znanych autorów gier tematycznych – Kevina Wilsona.

Kinfire Delve: Callous’ Lab jest karcianym dungeon crawlerem dla 1 do 2 graczy, osadzonym w świecie fantasy. Wspomnianego autora na pewno kojarzycie z takich gier jak Descent (REBEL) czy Arkhan Horror (Galakta), co zapowiada bardzo klimatyczny tytuł.

Kinfire Delve: Scorn’s Stockade. Opis

To kooperacyjna gra karciana dla 1-2 graczy, w której będziecie przedzierać się przez talię kart wyzwań, aby dotrzeć do Callousa i zmierzyć się z nim w epickiej finałowej bitwie.

Studnia Callousa składa się z kart wyzwań. Gdy zostaje ono pokonane, kolejne zajmuje jego miejsce. Kiedy mierzycie się z wyzwaniami, możecie zagrać kartę umiejętności z ręki tylko wtedy, gdy pasuje ona do koloru karty wyzwania. Wśród dostępnych graczom kart znajdować się będą: jednokolorowe, dwukolorowe, a także białe -dzikie.
Ale uwaga! Jeśli skończą się Wam karty, otrzymacie kartę wyczerpania, która nigdy nie przynosi nic dobrego!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: El Grande wkracza na polskie stoły. Premiera

 

Pokonanie wyzwania zapewnia nagrodę, w tym odzyskanie zdrowia lub zagłębienie się w przepaść. Gdy dotrzecie na jej dno, zmierzycie się z samym Callousem. Wszyscy Poszukiwacze dzielą pulę zdrowia, a jeśli pula osiągnie zero – zostaniecie pokonani.

  • Liczba graczy: 1 – 2
  • Czas gry: 45 – 60 minut
  • Wiek od: 14 lat
  • Strona BGG

CIEKAWOSTKA

Scorn’s Stockade nie jest pierwszym tytułem nowej serii. W tym roku ma ukazać się gra – Kinfire Delve: Vainglory’s Grotto, nie różniąca się znacząco mechaniką, ale przenosząca graczy do innej, fantastycznej i przerażającej historii.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *