Total Domination w drodze do Europy

pudełko gry Total Domination

Gra Total Domination od wydawnictwa Phalanx Polska zmierza w kierunku Europy. Duża szansa, że gra dotrze do wspierających już w październiku.

Total Domination. Transport

Pasjonujecie się historią a gry w klimatach wojennych od razu wpadają na Wasz radar? To zapewne interesujecie się na jakim etapie jest gra Total Domination od wydawnictwa Phalanx. Od 24 sierpnia płynie do Europy statek z grą Total Domination na pokładzie. Przewidywany czas przybicia do docelowego portu to 29 września 2023 roku. Następnie, po odprawie celnej, sprawdzeniu egzemplarzy na magazynie wydawcy, rozpocznie się wysyłka do wspierających! Planowo ma to nastąpić w drugiej połowie października.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Gra Ekspedycyje – znamy datę premiery!

Total Domination to gra strategiczna osadzona w latach II Wojny Światowej. Aby wygrać rozgrywkę będziecie musieli sprytnie planować akcje na kilku płaszczyznach: kontroli terenu, dyplomacji i rozwoju drzewa technologicznego. W grze wcielicie się w przywódców jednego z czterech narodów: Niemców, Wielkiej Brytanii, Japonii i Związku Radzieckiego. Waszym zadaniem będzie kontrola jak największego obszaru, zdobywanie nowych technologii i ostatecznie – zebranie jak największej liczby punktów. Na planszy znajdziecie 3 rodzaje pól, które w zależności od kształtu będą służyły do osadzania tam jednostek lądowych, morskich lub obydwóch typów. Dodatkowe oznaczenia pomogą Wam określić ile jednostek może się jednocześnie znajdować na danym polu.

W grę zagracie od 1 do 4 osób, w tym w trybie zespołowym np. 1 na 3 graczy!

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 1-4
  • czas rozgrywki: 60-120 min.
  • wiek: 10+
  • link do BGG

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *