Gra Graffiti. Nowość od Queen Games w nietypowym temacie

Gra Graffiti okładka gry

Gier w tym temacie zbyt wielu nie ma. Queen Games planuje jesienią wydać planszówkę o… graffiti.

Osobami, które stoją za tym projektem są Marco Ruskowski oraz Marcel Süßelbeck. Jest to duet niemieckich projektantów, który kilkanaście lat temu stworzył znaną grę Fresco. Co ciekawe, ich najnowszy tytuł również związany jest ze sztuką, choć innego rodzaju.

Gra Graffiti. Opis gry

Przenosimy się do Leake Street w Londynie. Jest to prawdziwa lokacja, w której twórcy prezentują swoją sztukę uliczną. W 2008 roku tajemniczy artysta, Banksy, wpadł na pomysł przekształcenia ponurego tunelu pod stacją Waterloo w kolorowe i radosne miejsce. Zaprosił artystów z całego świata do stworzenia na ścianach galerii ich dzieł. Od tamtej pory Leake Street jest chętnie odwiedzane przez turystów i Brytyjczyków.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiera Tracks. To gra detektywistyczna, której zasad nauczysz się w minutę

Gra Graffiti zawartosc gryJako jedni z ulicznych malarzy będziemy brać udział w konkursie artystycznym, tworząc graffiti, które uczynią nas sławnymi. Najpierw musimy zdobyć pozwolenie i zdobyć spray pasujący do projektu.

Gra Graffiti trwa do momentu skończenia sześciu dzieł. W każdej rundzie możemy wybrać jedną z czterech akcji: zdobyć kolorowe płytki, uzyskać pozwolenie, stworzyć graffiti i zdobyć dodatkowe płytki.

  • Liczba graczy: 2-4
  • Długość rozgrywki: 45 min.
  • Wiek: 14+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *