Tajemniczy Alias i Late Night Alias Hard Core. Wersja zagadkowa i dla dorosłych bestsellera od Tactic Polska

Late Night Alias Hard Core, Tajemniczy Alias - okładki gier

Popularna linia gier imprezowych od Tactic Games wzbogaci się o dwa nowe pudełka. Mowa o serii Alias i zapowiedzianych na wrzesień premierach Late Night Alias Hard Core oraz Tajemniczego Aliasu.

Oba tytuły są rodzajem słownych kalamburów polegających na odgadywaniu haseł na podstawie podawanych objaśnień. Tactic regularnie rozwija tę serię wydając części tematyczne oraz skierowane do konkretnej grupy wiekowej. Dotychczas ukazały się m.in Party Alias, Alias Kobiety vs Mężczyźni, Junior Alias, PZPN Alias Piłka Nożna.

Tajemniczy Alias. Opis

Tajemniczy Alias - zawartość

To pierwszy kooperacyjny wariant tej gry. Oprócz jak najszybszego objaśniania słów gracze będą wspólnie rozwiązywać tajemnice odnajdując ukryte słowa – klucze.

Uchyl drzwi tajemnicy… Ta niezwykła gra słowna w wybitny sposób pieczętuje stwierdzenie, że prawdę nie zawsze widać na pierwszy rzut oka! W intrygującym świecie tajemnic to właśnie wy musicie znaleźć odpowiedzi. W tej grze, współpraca i rozmowa to klucz do sukcesu, a wyścig z czasem toczycie wspólnie!

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Matka Ziemia. Tactic zapowiada grę quizową o naszej planecie

Gra posiada 3 poziomy trudności i dwustronną planszę (dla trudniejszego i krótszego wariantu gry) oraz 3.000 haseł zawarte na 300 kartach.

  • Liczba graczy: 2+
  • Długość rozgrywki: 20 min.
  • Wiek: 12+

Late Night Alias Hard Core. Opis

Alias Late Night Hard Core - zawartość, komponentyKto ma najbardziej kudłate myśli? Alias Hard Core jest kontynuacją wydanej wcześniej wersji Late Night Alias. To zdecydowanie część dla dorosłych graczy, którym obca jest pruderia.

Zostaw zahamowania za drzwiami i obnaż swoje obeznanie w tych tematach! Dobierz kartę, sprawdź hasło i odważ się je objaśnić, nie używając żadnego z zawartych w nim słów. Pozostali gracze prześcigają się w odgadywaniu. Nie powstrzymuj się – pokaż swoją dziką stronę!

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Sojusz na już. Wystartowała przedsprzedaż przebiegłej gry karcianej ze znanej serii

Nie bez przyczyny ta wersja skierowana jest dla osób w wieku 18+. Wśród 800 haseł znajdą się takie słowa jak lubrykant, suspensorium, kulki gejszy, dildo czy przygoda na jedną noc.

  • Liczba graczy: 3+
  • Długość rozgrywki: 15 min.
  • Wiek: 18+

Premiera obu nowych części odbędzie się we wrześniu 2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *