Strefa 25 – premiera komiksu paragrafowego dla starszych graczy

okładka komiksu paragrafowego Strefa 25

Nie od dzisiaj wiemy, że wydawnictwo Foxgames jest królem wydawniczym komiksów paragrafowych. Tym razem premierę ma Strefa 25, czyli komiks przeznaczony dla trochę starszych czytelników.

Strefa 25. Premiera

Strefa 25 to kolejny komiks, który trafił na rynek polski dzięki wydawnictwu Foxgames. W portfolio wydawnictwa znajdziecie tytuły niemalże dla każdej grupy wiekowej. Możecie przebierać w tematyce, a nawet w trudności poszczególnych pozycji. Komiks paragrafowy Strefa 25 jest przeznaczony dla trochę starszego odbiorcy. Aby przygotować się do rozgrywki jak zwykle musisz przygotować Kartę Postaci oraz dodatkowe elementy przydatne podczas zabawy. Jeżeli nie chcecie niszczyć książki wejdźcie na stronę wydawnictwa i wydrukujcie potrzebne elementy.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Halli Galli w trzech wersjach oraz Delisie. Trwa przedsprzedaż aż 4 gier od Egmontu

Nowy komiks paragrafowy przeniesie Was do roku 2048, w czasie gdy ludzkość przegrała starcie z maszynami i to roboty sprawują władzę. Ludzie, którzy przetrwali schronili się pod ziemią. Niestety nawet i tu okazało się, że czyha niebezpieczeństwo. Nieznana zaraza zaczęła siać śmierć.

Wcielicie się w postać Karla, który wyruszy w niebezpieczną wyprawę na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu lekarstwa. W trakcie swojej wyprawy często będziesz spotykał niebezpieczeństwa a dostęp do żywności będzie bardzo ograniczony. Czas również nie będzie Twoim sprzymierzeńcem. Strzeż się dronów obserwacyjnych, robotów i innych niespodziewanych zagrożeń. Czy uda Ci się ujść z życiem i czy znajdziesz tak potrzebny lek na zarazę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *