Dodruki Galakty: Wojna o Pierścień oraz dodatki: Ulice Arkham i Śmiertelna głębia nocy niebawem ponownie dostępne

pudełka gier dodrukowanych przez Galaktę: Wojna o Pierścień i dwa dodatki: Ulice Arkham i Śmiertelna głębia nocy

Uwaga fani szaleństwa, cthulhu, Lovecrafta i Tolkiena! Wkrótce uzupełnicie swoje kolekcje! Już w przyszłym tygodniu do sklepów wjadą dodruki od wydawnictwa Galakta!

Galakta. Dodruki

Nie od dziś wiadomo, że są takie tytuły w portfolio wydawnictwa Galakta, które za każdym razem jak wracają do sprzedaży – rozchodzą się jak świeże bułeczki. To wydawnictwo pieczołowicie dba, aby szaleństwo w Posiadłości i horror w Arkham wciąż były obecne w naszych domach. Również fani starć na planszy o pierścień „Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać” będą tym razem zadowoleni.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Uczta w Dolinie Hemlock. Galakta zapowiada dwa nowe dodatki do Horror w Arkham: Gra karciana

Z wielką przyjemnością informujemy, że już w przyszłym tygodniu do sklepów trafią następujące dodruki:

  • Wojna o Pierścień (gra planszowa) – zaawansowana gra strategiczna, w której na planszy ścierają się siły Wolnych Ludów (elfów z Rivendell, jeźdźców z Rohanu i żołnierzy Gondoru) z mroczną armią Saurona;

liczba graczy: 2-4
czas rozgrywki: ~180 min.
wiek: 12+
link na stronę Galakty

  • dodatek do Posiadłość Szaleństwa: Ulice Arkham – badacze wyruszą na ulice znane z Arkham w poszukiwaniu rozwiązań kolejnych tajemnic. W pudełku znajdziecie 3 kolejne rozbudowane scenariusze;

liczba graczy: 1-5
czas rozgrywki: 120 – 180 min.
wiek: 14+
link na stronę Galakty

  • dodatek do Horror w Arkham: Śmiertelna głębia nocy – Arkham nocą pokaże Wam swoje nowe, przerażające oblicze. W pudełku znajdziecie 2 nowe scenariusze oraz całą masę dodatkowych elementów, które uatrakcyjnią rozgrywkę.

liczba graczy: 1-5
czas rozgrywki: 120 – 180 min.
wiek: 14+
link na stronę Galakty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *